Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon csak felvágni akar a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak felvágni akar a srác?

Figyelt kérdés

Folyton az életéről mesél, hogy milyen jól keres, hogy nagyon jó helyen lakik, rengeteget nyaral.

Ezzel önmagában nincsen baj, bár mondjuk engem nem ezzel lehet lenyűgözni, csak felmerült bennem a gondolat, hogy nem-e azt hiszi, hogy engem ezzel lehet megfogni, vagy esetleg teszteli, mennyire vagyok pénzéhes. Igazából nem hinném, hogy ez a helyzet, de azért mégis meglepő egy kicsit.


Ti mit gondoltok?


2018. máj. 24. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Fől a jó kis székelyi. :)
2018. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt gondolom, hogy az őszinte és nyílt kommunikáció bármiről kezd kihaló félben lenni a felek között.

A felek közötti kommunikációt felváltja a vadidegenektől való sos segélykérés.


Miért nem vele beszéled ezt meg? Komolyan, minek nektek párkapcsolat, ha az alapvető kommunikációt nem vagytok hajlandóak elsajátítani?

Mi honnan tudhatnánk, hogy miért csinálja ezt?

2018. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Meglepő, végül is ki tudja... én férfiként ilyet sosem tennék ez biztos. Van ilyen férfi ismerősöm, attól a hideg ráz.
2018. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak fel akar vágni, de lehet, hogy kb ennyiről tud beszélni, amúgy tök unalmas üres alak, de erről legalább tud beszélni
2018. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát... te érzed azt, hogy milyen! Ha felvágni akar, akkor állítsd le. "Oké, oké, nem nagyon érdekel a pénzed és az életkörülményeid! Beszélgetünk valami normlisabb dologról is?"
2018. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Te beszélsz vele. Én nagyon jól keresek, de nem beszélek róla 24/7, mert tök kellemetlen, hogy valaki 20 éve dolgozik egy helyen és az egyötödét viszi haza a fizumnak.

Inkább titkolom, hogy mennyi.

2018. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Vannak nők, akik szeretnek felnézni a párjukra, mivel ő a férfi, általánosságban ez az elfogadott.

Aztán vannak olyan lányok, nők, akiket ez irritál, meg a macsó stílus, stb.

Az ilyeneknek nem tudom milyen "férfi" kell, de gondolom olyan, aki szívecskés papucsban fánkokat süt, aztán mesefigurákat vág ki kartonból, majd irodalmi esteken a szabadelvűségekről tart előadást kövér, leszbikus lányoknak.

2018. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy nagyképű és menőzni akar. Vannak ilyen emberek. Azért, mert valaki gazdag és sokat utazik, attól függetlenül lehet beszélni ezekről szerényen is. Szerencsére megadatott, hogy tudok utazni és imádom, mert minél többet utazok, annál jobban nő a rálátásom a világra, arra, hogy mások hogyan élnek, mennyire mások az emberek a világ más pontjain, a felfogásuk, az idegenekhez való viszonyulások. Lehet erről így is beszélni.


A másik lehetőség, hogy valamit el akar nyomni. Minden ember életében vannak tökéletlen területek, korábbi csalódások. Családi problémák, felszínes kapcsolatok, barátok hiánya, kapcsolat hiánya, magány, elkúrt gyerekkor, egy szülő, depresszió, mentális betegségek, komplexusok stb. Nekem két ilyen nagyképű ismerősöm is van, mind a ketten gazdag családból származnak, az anyjuk nevelte őket, akikkel nem jöttek ki jól, érzelmileg hulladékok, kevés baráttal, eltorzult szexuális világgal és önképpel, rengeteg csalódással és traumával.

2018. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyképű egyáltalán, nem erről van szó. Csak magát a szituációt furcsálltam.
2018. máj. 24. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nála az első helyen az anyagi dolgok állnak. Egyfajta értékrendről nyilatkozik ezzel.
2018. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!