Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az emberek, hogy 51 kilós, csóró huszonévesként nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindig amikor valami rokon/ismerős előtt szóba kerül, hogy nincs barátnőm, akkor megy a meglepődés meg az értetlenkedés. Arcra lehet helyes vagyok (pár inkább szolidan kisfiús), de eközben alacsony és sovány vagyok, nincs munkahelyem (tanulok) és már 25 is elmúltam tehát se egzisztenciálisan se karrier tekintetében nem tudok semmit felmutatni. A legtöbben persze le se sz**nak, de van 1-1 ember mindig aki nem érti, hogy miért nincs barátnőm. Legszívesebben ilyenkor megkérdezném tőle, hogyha a lánya beállítana egy magamfajta huszonéves kölyökkel, akkor mit szólna hozzá? Ez nem álszentkedés kérem szépen?

2019. jún. 23. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Hat csodalkoznak egy sort ejj ennek a Pistinek meg 25 evesen sincs baratnoje mi lehet? Azt ennyi tobb gondolatot ugysem pazarolnak rad..
2019. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Inkább önbizalomhiányos vagy. Nezz szét, sok sovány fiú nem szingli.
2019. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha a csodálkozás őszinte, akkor az oka, hogy többre tartanak. Indulj ki ebből!

Ha szerinted ez korlátoz, mármint a státusz hiánya, akkor javaslom, tegyél érte és ne panaszkodj, ne keress kifogásokat. A tanulás mellett diákmunka is létezik. Persze szakfüggő, nem erőszak a disznótor. Ez egy kihívás. Meg kell oldani!

"Előtted a küzdés, előtted a pálya, Az erőtlen csügged, az erős megállja."

Hajrá! ;)

2019. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a civil ismerőseim nem ismerik az igazi énem, ezért kérdeznek baromságokat.
2019. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mert beakadt a lemez, ez kb minden szingli embernél így van, rokonok imádják ezt a témát...nagybátyám már közel van az ötvenhez és pár éve is még mindig az volt a téma, hogy miért nem házasodott meg sosem

nehéz, de le kell tojni, gyakorolj be valamit, amivel megelégednek és hamar elhallgatnak

2019. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soványság, alacsonyság nem kizáró ok, ha arcra, testre nem vagy aránytalan, torz, akkor próbálkozz nyugodtan aki tetszik. Max felszedhetnél pár kilót, egy kis izmot ha tudsz.
2019. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem tudják, hogy egy alacsony, sovány férfi minden nőnél esélytelen, főleg ha még emellett pénze sincs.
2019. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem akarom végig olvasni a posztokat, DE olyan genetikám van ami vékony, anyu apu vékony, viszont tessék elkezdeni edzeni, napi legalább 4x kajálni és Biotech epres tömegnövelőt szedni... havonta 4-5 kg fel tud jönni... én most 62 kg vagyok de mindenki 70+ nak néz ami 175 cm-hez már jó, a lábazást nem szabad kihagyni és heti min 3x edzeni kell! és igen este 10 után még nyugodtan kajáljál! hidd el sokkal könyebb vékonyból normál testalkatba fejlődni, ( readásul izommal) mint kövérből normálba.....
2019. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg dagi vagyok és úgy nincs barátnőm, na?

19F 90kg

2019. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51 kiló, wtf ? Egyél valamit, tesó.
2019. jún. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!