Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy férfiként komoly kapcsolatot keresek, de egy-két találkozás után vagy ugyanazokat a köröket futjuk, vagy szimplán nem halad sehova az egész?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni, hogy lendültök át a kötelező körökön? F

2019. jún. 25. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok, sajnos ez az igazság, tudom nehéz elfogadni. Nekem is az, de ez az oka. Ha bejönnél neki akkor ragaszkodna és haladna előre a dolog. Sajna ez van.
2019. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy? Félénk? Milyen típusú nőknél próbálkozol?
2019. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy társasjátékként gondolsz az egészre, ahol az unalmas részeket meg kell ugrani, akkor van esély a fejlődésre. Az is segít, ha olyanokkal találkozol akiket tényleg el tudsz képzelni hosszútávú partnerként, nem olyanokkal, akik kevesebb munkát jelentenek és ezért könnyebb egyről a kettőre jutni velük.
2019. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy bizonytalan lennék, de azt sem hogy tularad bennem az önbizalom. Azért előzetesen próbáltam mindig kiszűrni, hogy ha személyesen találkozok valakivel azért legyen valami, ami megfogott benne. Az nyilván más kérdés, hogy nem mindenkivel egyezhet az ember. :) Igen, a társasjátékok megközelítés jó példa rám sajnos, de próbálom nem így kezelni az embereket úgy általában sem:)
2019. jún. 25. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz kötelező körök alatt? Soha egy ismerkedéskor se éreztem semmilyen köröket amiket le kell futni.
2019. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
50 első randi feeling. :D
2019. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os, igen, igazából bevallom, hogy szenilis vagyok. 10 perc múlva ismét. :)
2019. jún. 25. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Hatosnál a pont! :D

32/f

2019. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre vidd őket, ahol csinálni kell valamit, hogy ne váljon unalmassá, és fel tudjatok oldódni. Nekem a vacsorázgatás sosem jött be. Egy próbát megér.
2019. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!