Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Német-magyar "kapcsolat". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német-magyar "kapcsolat". Mit tehetek? Lehet köztünk valami komoly dolog is? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Interneten elkezdtem beszélgetni december körül egy aranyos német lánnyal. Minden nap írunk egymásnak, nagyon sokat beszélünk. Úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem őt és ő is engem. És ezt ő ki is mondta, hogy irtóra megkedvelt. És ha ott lennék, akár lehetnénk barát-barátnő felállásban is, ha a való életben is így kijönnénk egymással. Csak hát a távolság...:( Nyáron találkozni szeretnénk egymással valahol Ausztriában. Én mindjárt az osztrák határ mellett lakok, kintre járok fősulira is. Autóm van. Itthonról hogy mehetnék el úgy, hogy a szülők ne aggódjanak, hogy egy helyen egy számukra idegen lánnyal találkozok? (Nem vagyok már gyerek, de az egykék szülei tudjátok milyenek...) Szerintetek mit tehetnék? Van esély, hogy a későbbiekben találkozzunk és akár több is legyen közöttünk?

A lány 17 éves, én 20 vagyok.



2017. jún. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok! Szép teljesítmény egy német csaj, ne hagyd ki a lehetőséget!
2017. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges volt így megbonyolítani az életedet.
2017. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nyugtasd meg anyudékat,hogy nem egy lepukkadt lebujba mész qrvázni,hanem NYILVÁNOS HELYEN találkozol egy normális(nak tűnő) lánnyal.Basszus,kint jársz egyetemre,ez az első csajod,vagy miért féltenek úgy,mint egy lányt?

Ha saját kocsira van pénzed, nem hiszem el,hogy egy olcsóbb lakásba nem tudsz beköltözni Ausztriában,ahol van egy kicsi külön szobád és oda azt viszel fel,akit akarsz és senkinek semmi köze hozzá.Csak valami szerencsés elrendezésűt keress,nehogy a nagyszobából nyíljon a szobád.

2017. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet köztetek több is..... ha mondjuk annyira megkedvelitek egymást, hogy a fősuli utan munkát keresel a lány lakhelye közelében. Szerintem sokáig nem működik távkapcsolatban, előbb-utóbb valakinek költöznie kell. A masik lehetőség, hogy barátok maradtok és hébe-hóba találkoztok, közös programot csináltok.

A lány még elég fiatal, szerintem az ő szülei is félteni fogják....főleg a mai világban. Talán jobb lenne ha valaki elkísérné őt, (legalábbis először) ha Ausztriában akartok találkozni.

2017. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 évesen senkinek semmi köze hozzá, hova mész. Az érthető ha a szüleid aggódnak érted, de azért túlzásba vinni nem kell a dolgot.


Amúgy miért is ne lehetne több? Az én férjem német, mondjuk mi személyesen Magyarországon ismerkedtünk meg (itt nyaralt) aztán fél év távkapcsolat után költöztünk össze kint. Repülővel 2 hetente egy hétvégére, hosszú hétvégére tudtunk találkozni na meg néha 1-1 hétre is, ráment az éves szabadságunk persze :)

2017. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakom, találkozom. Ik-es ige, ha már fősuli.... Igen, a németek aranyosak. Persze, van esély.
2017. júl. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17eves szinte gyerek hol van az eszed ember?Te max a jardaszigetre jarhatsz mert irni se tudsz.
2017. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!