Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ilyen rohadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen rohadt undorítóak a “férfiak” és a nők is?

Figyelt kérdés

Nincs a pasikban semmi tisztelet a nők iránt, bunkók és durvák velük vagy pedig nagyon is kedvesek, de csak addig ameddig le nem kerül a bugyi, utána már jön a feketeleves.. vagy ami a legszebb hogy sohatöbbet nem is látni őket.. A nők pedig el vannak férfiasodva, nyomulnak, jó olcsón ha lehet már első randin vagy a másodikon oda is adják magukat, ami mondjuk érthető is mert a pasiknak ez kell, és a nő ezzel is csak azt akarja hogy megtarthassa.. kivéve akit a vére visz mert egy igazi kbetűs de most nem róluk van szó itt elsősorban.

Nekem két kapcsolatom volt, az egyiknek pont most lett vége, mondhatni undorítóan végződött.

Az első öt évig tartott kisebbnagyobb szakításokkal de soha nem éreztem rajta hogy igazán szeret. Ismerkedett interneten csajokkal a kapcsolatunk első felében, sokszor direkt bosszantott engem olyan dolgokkal amikről tudta nagyon jól hogy zavar de nem érdekelte. Rá vett arra hogy tabizzak mert hogy a csudafarka nem bírja a gumit, és amiatt rosszulléteim lettek, bepattanásosodtam, fejfájás , hányás aztán aztmondtam ebből elég, akkor vissza a gumi, érdekes akkor már bírta.. eltelt 5 év, meguntam vége lett.

Összejöttem valakivel, akivel már általános óta ismerjük egymást, szerintem ő szeretett de sajnos hatalmas paraszt volt. Nem tisztelt, anyagilag kihasznált, szexuálisan is, máramennyire engedtem, néha megjátszotta a jót, de most ott tartunk hogy nála maradt a kocsim, nálam meg az övé, és mosolyszünet van szombat óta.. ki tudja meddig. Néha megjátszotta a jót, nem csak akkor mikor akart valamit , arra értem hogy ő szerintem stílusból meg neveltetésből eredendően volt suttyó, nem azért mert gonosz akart volna lenni... Ja és az első szerelmem akivel NEM jártam megfektetett, és kész. Utána már semmi voltam neki.

Miért ilyen rohadt szemetek a férfiak?? Miért nem képesek szeretni és tisztelni legalább azt a nőt akivel közös céljaik vannak? Miért csak a p...t látják bennük nem pedig a lelket? A kettő együtt nemtudna menni? Aa tudom az már unalmas... De durva bunkónak taplónak menni az megy!

Arra is gondoltam már hogy leszbi leszek de nem tudnék egy nőhöz vonzódni fizikailag. Egyszerűen nem menne. Tényleg mért ilyen elb....t ez a mai rohadt világ?

23/N



2019. jún. 26. 16:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
Miért mi tehetünk róla, hogy agyilag zokni létedre rossz férfiakat választasz? 31F
2019. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki annyi tiszteletet meg szeretetet kap amennyit megérdemel. Az, hogy csak ilyen pasikkal volt dolgod téged sokkal jobban minősít mint a férfiakat.

Olvastam már pár kérdésedet, igazi éretlen, buta kislány vagy. Ezek után nem tudom hogy várod el, hogy bárki is komolyan vegyen vagy tiszteljen. Ahhoz le is kell tenni valamit az asztalra mentalitásban, személyiségben, tettekben.

2019. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Mert az emberek többsége felszínes.


De mind2 wxedet TE választottad.

2019. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek nagy része le akarja dominálni a másik, gyengébb embert. Az emberek f-szok. Nemtől függetlenül.
2019. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
Fordítsuk meg. Miért kell minden nőnek egy tapló, kigyúrt, magas adonisz sok pénzzel? :D Mindenki egye meg, amit "főzött" magának. ;)
2019. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
“A lányok a gyökér fiúk miatt félnek szeretni, a fiúk meg a hülye qrvák miatt hagynak fel a szeretéssel.”
2019. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Legközelebb lehet előbb jobban megpróbálod megismerni a faszit, mielőtt összejössz vele, vagy lehet hogy nem, mert nem tanulsz. Rengeteg nő olyan alpári fazonnal van együtt, hogy már elgondolkoztqm lehet nekem is fel kéne vennem ezt a stílust.

Viszont én is rengeteg erkölcstelen nővel találkoztam.

Egy hétig hülyít, aztán hozzámvágja hogy jah, van barátja...

Próba szerencse!

2019. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Először tisztázni kéne magadban, hogy miért mindig az ilyeneket veszed észre.
2019. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy a legtöbb ilyen pasi nem is kigyúrt adonisz? El vagy te tévedve.
2019. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen. De miért ilyenekkel jössz össze. Szerintem azért, mert átlag Józsit aki nem olyan nyomulós, de rendes lenne veled, észre sem veszed. Az biztos, te választottál ilyen párokat magadnak.
2019. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!