Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érthető, hogy azért ejtettem, mert azzal akart bókolni, hogy milyen aranyos kis "átlagos" vagyok?

Figyelt kérdés

Évekkel ez előtti történet, azóta már egy másik férfival élek párkapcsolatban, csak felkerült ez a téma egyik barátnőmmel a napokban, és kíváncsi vagyok, hogy az itteniek milyen véleményen vannak (a saját véleményemet nem fogom semmilyen szinten megváltoztatni, tényleg csak a puszta kíváncsiság motivált a kérdés kiírására).


Szóval volt egy fiú, akivel randizgattunk, alakult a kapcsolatunk. Egyszer moziban voltunk az egyik plázában, a film után pedig sétálgattunk, nézelődtünk. Láttunk 3 lányt jönni szembe, póthajuk volt, műszempillájuk, kirakták mindenüket, messziről látszott, hogy szoliznak. Engem nem érdekeltek, de a fiú megbámulta őket, majd megjegyezte, hogy neki ugyan nem kéne ilyen ilyen nő, neki bőven megfelel egy hozzám hasonló, kis átlagos nő szerető szívvel.

Én hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, visszakérdeztem, mire tovább fejtegette, hogy azok a lányoknak csak külső értékeik vannak, szexnél többre nem kellenének. 2 napig nem is válaszoltam neki sehol ezek után, majd megmondtam, hogy nekem nem pálya, és megszűntem neki létezni.

Több fiú haverom kiröhögött, és győzködött, hogy kérjek bocsánatot, mert szeret és csak bókolni akart, de én tartottam magam a döntésemhez.

Nem tartom magam átlagosnak, külsőre évekig dolgoztam, amíg kihoztam magamból a maximumot. Tökéletesre edzett alakom van (nem izomagy), divatosan, szexin (nem kvásan) öltözködöm, ápolt vagyok, mindenem szépen meg van csinálv (haj, köröm - nem mű!, szolid smink), és személyiségre sem vagyok átlagos (rossz értelemben sem).

Miért kellene olyan férfi valakinek, aki őt egy átlagos kis szerető szívű szürkeegérnek tartja? Szerintem azok a lányok nem szépek, hanem közönségesek, és nekem nem kell olyan férfi, aki úgy beszél, mintha ők lennánek a gyönyörűek, de üresek, én pedig a kis semmilyen, de legalább szerető szívű (bullshit :D).

Akinek ilyen a hozzáállása, szépérzéke, annak nem fognak mindig az ilyen ízléstelen nők tetszeni az "átlagos" párjuk mellett?


2017. nov. 29. 18:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%

Ez azért volt a pasinak öngól, mert amíg azoknak a lányoknak a külsejét értékelte, addig a tiédet alább értékelte, és próbálta a belsőddel kompenzálni.


Úgy döntöttél és cselekedtél, ahogy jogosnak érezted!

2017. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
20%
És szegény fiú azóta sem érti mit csinált rosszul..
2017. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Mindjárt meg is sajnálom. :)
2017. nov. 29. 18:52
 4/49 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsétlenül fogalmazott a srác, de bókolni akart. Remélem, talált azóta egy szerető szívű nőt.
2017. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
Bókolni akart??! 😊 Az én párom csak röhög az ilyen nőkön, emberszámba se veszi. Jézusom...
2017. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
22%
Jól tetted. Legalább megszabadítottál egy normális embert a hányadék személyiségedtől. A jelenlegi párod csak azért nem sajnálom mert aki ilyen emberért van oda azt csak szánni lehet. Az egészben semmi jogos nincs. Egy önelégült tömeg kva vagy, aki még el is hiszi magát. Ezen nincs mit beszélni. Szerintem határozottan jól döntöttél. Mondogasd csak magadnak, hát ha úgy legalább te elhiszed ezt a sok szart ami ömlik a szádból :)
2017. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Oksi. :P
2017. nov. 29. 19:14
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
Kissé kretén beszólás volt, még ha nem is sértésnek szánta. Szerintem érthető, én sem örülnék - pláne ismerkedésnél - ha egy lány azzal bókolna, hogy olyan jó átlagos vagyok. :D Viszont egyszer, még jó régen, én is mondtam hasonló hülyeséget egy lánynak, pedig eszem ágában sem volt. Csak annyira tetszett, és olyan hülyén éreztem ezért magam mellette, hogy rendszeresen hülyeségeket beszéltem neki, kb az ellenkezőjét, mint amit akartam. :D De te érzékelted, hogy ő mennyire gondolta komolyan.
2017. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
2%
Mások lehet, ennek is örülnének...
2017. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
6%
Azért nem tetszene mert olyan sötétek vagytok hogy nem fogjátok fel a tartalmat. Nem baj, takarítókra is szükség van bőven.
2017. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!