Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakított vele de barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított vele de barátok maradtak, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szakított az exével mert nem szereti,meg velem akar lenni, de barátok maradtak.Köztünk alakul a dolog, de ez engem nagyon zavar.

Én gondolom túl vagy normális ha ez zavar?

Tapasztalok vannak valakinek ezzel kapcsolatban? Hogy alakultak a dolgok?

Előre is köszönöm.


2019. jún. 29. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem normális.
2019. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Erre mindenki máshogy fog vélekedni. Én személy szerint nem tartom elfogadhatónak.

Aki egyszer szakított az ne tartsa a kapcsolatot a másikkal. Azért "szakítás".

Ha velem ilyen történne, akkor azonnal bannolnám. Azt mehetne barátkozni az exével...

2019. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Normális. Semmi bajod nem lesz ha kb. 3 hetente összefutnak egy nyilvános helyen...
2019. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha velem akar lenni akkor miért az exel találkozgatna?
2019. jún. 29. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy normális . Nem is jönnék ösze olyam emberrel aki barát maradt az exèvel mert az minden csak nem barátság . Sosem értettem azt hogy ezt egyes nök hogy tarthatják normálisnak azok luzerek nagyon.
2019. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mármint az normális hogy zavar téged ...elöző voltam
2019. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%
Szerintem nem kell feltétlenül rosszra gondolni.Nyilván ha nem szeretne nem szakított volna az ex csajával, ezért amig bizonyítja hogy szeret nem érdekelne ameddig nem ad okot arra hogy azt gondoljam vissza jár hozzá.
2019. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Minden eset más, de sokszor az van oda titokban legjobban az exéért, aki kerüli és elhordja mindennek. Aki képes az exével barátságosan és semlegesen viselkedni, azt már nem érez vonzódást.
2019. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy a párkapcsolat nem sikerült, nem kell, hogy rögtön ellenségek legyenek.
2019. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
2 értelmes embernél ez nem lehet probléma aki felfogja hogy kapcsolatként nem megy az lehet barát nekem is van ex akivel beszélünk persze nem minden nap és találkozni is csak véletlen találkoztunk valahol. 40f
2019. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!