Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy szakított velem a barátnőm 3 év után, én pedig törölni szeretném az életemből véglegesen?

Figyelt kérdés

Nem volt köztünk harag, de a végén már nagyon érződött, hogy nem szeret, majd közölte is. Őt szerettem eddig a legjobban, ezért fáj, hogy ez lett a vége, mert ő is nagyon szeretett az elején, de én még most is őt. Számomra felfoghatatlan, hogy korábban szeretett, egy csomó szép közös emlékünk van, sok mindent megtett értem anno, én is érte, most meg már nem szeret. Aztan persze jött az, hogy nem szeretne teljesen elveszíteni, barátok / ismerősök maradhatnánk, néha beszélgethetnénk és ha segítség kell egymásnak valaha akkor segìthetünk.


Kérdem én, hogy a francba lehetnénk már barátok es hogyan is beszélgethetnénk ezek után? Nem baráti viszonyban voltunk előtte sem, nem baráti viszony volt köztünk. Azt mégis hogyan lehet elképzelni, hogy korábban minden nap vele feküdtél, minden nap mellette ébredtél, szerettük egymást, voltak közös programok, most meg legyününk még azért barátok és akkor amikor épp barátkoznós kedvében van, na akkkr gyerünk igyunk meg egy sört, mejünk el kocsmázni, üljünk be az árkádba egy mozira, aztán mint ahogy legjobb barátok szokták szépen hazasétálunk es úgy csinálunk mintha soha az életben nem lett volna köztünk semmi. Szeretném letiltani facebookról, nem akarok vele semmilyen kapcsolatot létesíteni ezek után. Nem szeretném tudni, hogy mi van vele, kivel van együtt, nem akarom a képeit látni. Szeretem őt nagyon és fáj hogy nem tudom őt más formában az életem részévé hagyni, de nem barátok voltunk a kezdetektől fogva és nem is leszünk azok, ezt is nagyon jól tudja.


Legyünk barátok, meg ha kell egymásnak valaha segítség itt legyünk. Semmilyen formában nem tudnék vele kommunikálni. Ő eldobott magától, milyen segítséget vár tőlem, miben??? Pofám leszakad.


2018. okt. 7. 07:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 28F vagyok, ő 26L
2018. okt. 7. 07:30
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Jó a terved. Töröld. Többek közt az ő érdekében is.
2018. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igazat adok neked. Ha állandoan előtted van, sose gyógyulsz meg. Ha nem is tudsz róla semmit, sokkal könnyebben menni fog. Neked már nem kell törődni az ő barátkozós igényeivel, problémáival. Ne hagyd magad kihasználni! Ha vége, hát vége.
2018. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi honapokkal ezelott szakitottunk a baratommal, nekem mar van mas, viszont mi nem tiltottuk egymast nekem se volt szivem es neki sem igy a mai napig irogat. Szerintem meg most torold mindenhonnan es tiltsd le, mert utana csak bonyolultabb lesz. Ha meg o dobott el akkor kar lenne remenykedni hogy ujra osszejottok mert az ritka, de tudom elo szokott fordulni. Es ez a "baratsag" olyan lenne hogy nem is keresitek a masikat csak latjatok egymas kepeit es uj ismeroseit esetleg parjat. Szenvedes. A masik meg hogy rohadt kellemetlen latni mikor van fent az exed es visszaemlekezni az emlekekre.😄
2018. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Márciusba szakított életem első szerelme,3 évet voltunk eggyütt ő is azt mondta,hogy nem érez úgy mint régen ezért szakított éreztem a vesztem már az utolsó két hétbe próbaltam menteni a menthetőt de ehez két ember kell, amikor szakított szó szerint bőgtem két napon keresztül percenként jutottak eszembe az emlékek,elutaztam külföldre egy hétre hátha segít de semmi, pszichologust megjártam, életem legrosszabb időszaka volt az a pár hónap, én azonnal letiltottam mindenhonnan, szàmát töröltem a közös fényképeket , apróságokat dobozba tettem lezártam és oda adtam édesanyámnak tegye el olyan helyre,hogy soha ne találjam meg,azóta egyszer írt névnapomra de nem válaszoltam rá, szülinapomra már nem is írt de nem is vártam.Ő is aztmondta,hogy nem áll még készen arra,hogy elveszítsen teljesen de mondtam,hogy esélytele ,hogy másképp tekíntsek rá,ősszetörte a szívemet és az életem is szerintem tönkretette.mai napig vele kelek vele fekszem és óránként eszembe jut, törölni nem fogod tudni sajnos az életedből de ha olyan pillaatosba vagy,hogy dejo volt vele minden szép volt gondolj a rossz tulajdonságaira és ,hogy mit tett veled.TILTSD MINDENHONNAN ÉS NE NÉZEGESD
2018. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!