Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel az interneten keresztül ismerkedtek, mikortól várjátok el azt, hogy a szabadidejében minél több időt fordítson rád?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfivel pár hete, több telefonos híváson is túl vagyunk, hamar egymásra hangolódtunk. Viszont azt érzem, hogy minden fontosabb nálam. Sokat dolgozik és mellette tanul is, ezt meg is értem, nem szeretnék kolomp lenni a nyakában. De kedve szerint ír, többször elérhető és nem válaszol, így nem sokat beszélünk naponta. Mikortól várható az el, hogy jobban figyeljen a másikra valaki, több időt szánjon rá, ha közben egyértelmű szexuális utalásokat tesz? Vagy ez betudható egy komolytalan kalandkeresésnek? Esetleg nem fogtam meg és tűzben tart, játszmázik? Vagy én gondolom túl és korai lenne ilyen következtetéseket levonni?

2019. jún. 30. 03:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ilyesmi nem elvarhato.... de ha mar szerelmes es vannak erzelmei (nem csak vagyai) akkor ha elvarod ha nem, tobbet fog veled foglakozni...
2019. jún. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy mikortól. Te érzed, hogy neked mi a kevés.

Azt írod, hogy akkor van találkozó, mikor ő akarja. Nem igazán keres. Most úgy érzem, te 10-es skálán valahol 4-es szinten vagy a boldogságban. Tökmindegy, hogy miért van ez, munka, tanulás, más nők, irántad érzett érzelmi vonzalom hiánya, a lényeg az, hogy nem kapod meg azt a boldogságot, ami minimum 8-9 lenne. Szerintem keress mást.

2019. jún. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Társkeresőn ismerkedtetek meg vagy máshol? Ez sem mindegy.
2019. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy semmi komolyat nem kell várnod.
2019. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindaz, amiket írtál, nekem több régebbi netes ismerkedésemet felidézte...

-Volt olyan, akivel úgy tűnt, megvan az összhang, aztán mikor személyes találkozás lehetősége merült fel, közölte, hogy inkább szexcsetelni szeretne... Vannak, akiket ez kielégít, túl kényelmesek, nem hajlandók felemelni a feneküket és "áldozatot" hozni az ismerkedésért.... az írogatás, telefonhívás kényelmes, nem kell érte túl sokat tenni, ha van pár szabad perce, kitölti vele.

-Volt olyan is, akivel mindennek ellenére találkoztam, és össze is jöttünk. Sajnos a "kapcsolat" is pont ugyanígy működött, kevés szabadideje volt, akkor is minden más fontosabb volt. Nem is volt hosszú távú a dolog.

-Most van egy olyan ismerkedési helyzetem, amikor a férfi jelezte, hogy pár hétig nagyon elfoglalt, és megérti, ha nem "várok rá". De megkért, hogy ha lehet, akkor maradjunk kapcsolatban, és ha újra ráér és még szabad vagyok, akkor folytassuk az ismerkedést. Ezt így korrektnek tartom.

2019. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekled, nem szerelmes beléd, ha igy viselkedik, ugye ezt tudod?
2019. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló meglátásaim és érzéseim vannak, valószínű hagyom, hogy abbamaradjon a beszélgetés. Köszi a válaszokat! :)
2019. jún. 30. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több vasat tart a tűzben, vagyis egyszerre több nővel ismerkedik. Komolytalan.
2019. júl. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első randevún kiderül, hogy egymásra vártatok-e, vagy sem. Ha ő nem így érzi, és nem akar minél többet veled lenni, akkor te ne forszírozd a kapcsolatot.
2019. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!