Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100kg feletti nőket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg feletti nőket miért nem látok társkeresőben?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben olyan helyekre járok, ami nem kifejezetten ismerkedős hely. Ezért marad az internetes társkeresés, de a belső mellett a külső is fontos és a 100kg feletti nők vonzanak. Sose volt vékony párom!

2015. szept. 27. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Mivel kevés van belőlük, ezért kapósak - akárcsak a magas nők ami viszont nagyobb kár.
2015. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek 100 kg feletti (csinos) nőt is, aki fent van társkeresőn, meg 2 méterest is. De - bármilyen fura - nekik is vannak azért igényeik a potenciális társukkal szemben, nem jó nekik bárki...
2015. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Tuti látsz, de próbálják letagadni és nincs a testükről kép, csak az arcukról. A kövérek mindig próbálnak előnyös képeket feltenni, amin nem látszik, hogy mennyire túlsúlyosak.
2015. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#2: Nekem is van. Inkább úgy mondanám van pár dolog ami kizáró ok akármilyen szép külsőre:

-dohányzó

-8általánost végzett

-"szöszcsi, dugcsi, puszcsi" szókincs

-divatosan karjára akasztott rózsaszín táskával pózoló

-műköröm, szoli és többi mű dolog


Lehet nem jó korban születtem, de utálom a Retricával túlexponált, majd szívecskével teli rakott képeket, amin műkörömmel és cigivel a kézben pózolnak.


Meg a minden hétvégén iszunk és berúgunk se az eseteim...

2015. szept. 27. 00:56
 5/30 anonim ***** válasza:
75 kg-os is megfelel? :P
2015. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

kevés van belőlük?

ez gondolom valami vicc volt,vagy az író nem járt még bp-en.

rengeteg a dagadék és gátlástanul tolják leggingsben,vagy hasonló feszülősben mintha jó csajok lennének.

felháborító és ízléstelen amit művelnek.

2015. szept. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

van duci társkereső, próbálkozz ott! :)

hidd el, rengetegen vagyunk......

a facebook-on is van duci társkereső csoport.

2015. szept. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Társkeresőben kevés.

Gondolom utcán leszólítana egy férfi egy vadidegen nőt az próbálná lerázni. Manapság annyi rémtörténetet hallani. Én nő lennék biztos nem adnék meg magamról elérhetőséget, ha valaki leszólít az utcán.

2015. szept. 27. 02:03
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
#6-os tudod mit? 100 kg felett vagyok és jó csaj! :) leggingset is szoktam felvenni, persze olyan ruhával, ami eltakarja a fenekemet, vagy szoknyával. lehet ízlésesen is öltözni duciként!!!
2015. szept. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Baromi szexi lehetsz! XD
2015. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!