Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megszabadulni a felszínességtől, elengedni a szépséget?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszettek a csinos csajok, nem kifejezetten a plázacicákra gondolok, mert azoktól kiráz a hideg.

Próbálkoztam náluk, de eredménytelenül.

Legutóbb randiztam egy nagyon jó csajjal. Koncerten találkoztunk, smároltunk, aztán rá pár napra randiztunk, jól éreztem magamat, hogy Ő is azt nem tudom, haza kísértem. Megbeszéltük, hogy találkozunk legközelebb is, rá két napra lekoptatott. Úgy földhöz vert ez a visszautasítás, hogy két hétig szét voltam esve a melóban, edzésen, stb.


31 éves vagyok nincs értelme tovább álmodozni, próbálom az ízlésemet a helyes irányba terelni, de eddig még nem sikerült. Most is itt volt a cégnél egy magas barna karcsú szép csaj. Jött tárgyalni a főnökkel valamiről. Teljesen szét frusztrált, az utcán is ezt érzem, amikor meglátok csini csajt. Néha le is szólítom őket, de koptatás a vége.


Mit tehetek?


2019. júl. 3. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi érték, kincs rejtve van. Keress olyat, aki nem teszi közszemlére a nőiességét! 3
2019. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Fejleszd magad.

1. Konditerem plusz dièta

2. Karriered èpìted,piackèpes szakma,senior pozíciò

3. Ruhatàr frissitès

4. 2 hetente fodrász

5. Belsőjàtèk fejlesztèse

2019. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha smarolgatas osszejon jocsajokkal nem a kulsoddel lehet gond...nincs ertelme olyan csajjal leallni aki nem tetszik. Baratnod azert volt mar?
2019. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Halmai Annamária ***** válasza:
Ha ilyen jó csajokkal sikerül összejönnöd akkor ne add fel. Majd lesz olyan aki nem fog lekoptatni.
2019. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen volt már barátnőm.

Hát félek, hogy, azért smárolt velem, mert 1. kicsit ittas volt 2. maga alatt volt az előző kapcsolata miatt.

2019. júl. 3. 10:27
 6/13 A kérdező kommentje:

Annamária!


Ő volt az első, és utolsó jó csaj ez idáig.

Félek, hogy nem lesz ilyet többet.

2019. júl. 3. 10:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne csak fejleszd magad szépen,hogy vonzóvá vállj.
2019. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a szépséget kell elengedni, hanem megtanulni meglátni a kevésbé ragyogó csomagolás mögött is. Azt írod voltak már barátnőid, de szép csaj még egy sem....hm. Akkor a barátnőidet nem tartottad szépnek? Nem szeretted őket?
2019. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szűz Mária:D
2019. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Randizott, smárolt veled a csaj, ebből leszűrhetnéd, hogy alapjáraton nem vagy esélytelen, csak ebben a szituban valami nem állt össze. Az a baj, hogy azok a férfiak (és én is ilyen vagyok), akik már régóta egyedül vannak és még az önbecsülésükkel is gond van, már nagyon ki vannak éhezve arra, hogy legyen valakijük (és igen, teljesen ALAP elvárás, hogy az a valaki tetsszen is), ezért ha valakinél esélyt látunk, azonnal ráugranánk. A csajok ezt sajnos megérzik, és ha te jobban/gyorsabban akarod őt, mint ő téged, akkor ki fog csusszanni a helyzetből.

Számtalanszor átéltem már ugyanezt én is. Próbálkozni kell tovább, leszűrve a következtetéseket.

Az ízlést meg nem lehet a "helyes irányba terelni". Ha neked valamire igényed van, azt nem lehet a szőnyeg alá söpörni, mert csak visszarúg majd 10x-es erővel.

2019. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!