Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a rögeszmém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a rögeszmém, hogy a férfiak mindig hazudnak? Hogyan lehetne ettől az érzéstől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Azt hittem ezt felnőtt koromra kinövöm és lazább leszek, de úgy tűnik nem sikerült. Nagy valószínűséggel a félelmeimnek semmi alapja nincs, de folyton agyalok. "miért zöld még mindig, ha azt írta lefekszik. Tényleg csak rossz napja volt? Nem velem van baja? Megunt? Lehet megismerkedett valakivel a partin a múlt éjjel?" És ehhez hasonlók, de biztos ez sokaknak ismerős.

Leszögezem, nem megyek a pasik agyára, mert csak magamban fortyogok, sosem teszek szóvá semmit ami kétségeket kelt bennem. Ez a gondolkodás csak számomra mérgező, de nem tudok tőle megszabadulni. Főleg mióta divatba jött a csetkorszak, rengeteg lehetőséget ad a félreértésekre.


2019. jan. 14. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Pedig a ferfiak de a nők 98%a hazudik.
2019. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért zöld meg mindig? Mert a Fb néha elfelejti levenni. Rám is irt már ismerős, hogy látja ott vagyok, mikor órák óta aludtam.



Hogy tudsz megszabadulni ettől? Szerintem egyedül nehezen. Esetleg egy pszichológus tud segiteni, mert hiába fogunk mindent tételesen megcáfolni, te újabb és újabb ötletekkel fogsz előállni, hogy valaki miért kamuzik, és fogod addig tekerni a dolgot, amíg igaz lesz

2019. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Aki nem bulizik, nem beszélget másokkal, tök átlagos srác, az a baj észre se veszitek. Szóval nem sajnállak annyira. Mert mindig ez kell, hogy kelljen valami miatt izgulni. A szürke kisegér meg unalmas, mert nem csinál olyan sok mindent.
2019. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy csetes programok régen is voltak. Max nem írta ki percre pontosan, hogy mikor volt fent. Kapaszkodj meg: volt, hogy ott is elérhető volt a másik és nem aznap válaszolt!!! És? Felnőttünk. Kár ezeket a dolgokat okolni, a hiba bennetek van.
2019. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Úgy tudom,hogy ha egy nőnek gondjai vannak a férfiakkal,akkor az az apjával való kapcsolatára vetíthető vissza.Tehát valami bajod van az apáddal,és ebből indul ki.

Ettől függetlenüln szerintem is pszichológus tud segíteni.

2019. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet hinni a zöld pöttynek. Igaza lehet annak aki az apára hivatkozott, apu valóban olyan, és mindig is olyan volt velem, hogy mindig mindent megcáfolt. Már mióta felnőtt lettem, a mai napig is bármit mondok, hiszek, mindenre van fonák válasz. Szeretem őt, de sokszor már ezért nem is szeretek elmondani neki semmit, mert mindenre az a válasz, hogy az hülyeség, és az nem úgy van.
2019. jan. 14. 08:42
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként az mondom, jogos az aggódásod.
2019. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jól érzed.

Mikor már idősebbek nem más nők miatt füllentenek hanem, hogy nyugalmuk legyen.

2019. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért is lehet zöld mivel pl telón megy a net folyamatosan, vagy gépem van bekapcsolva és ott vagyok belépve pedig nem ülök ott! Sok oka lehet,nem kell mindjárt rosszat gondolni!
2019. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne lovagoljunk annyit a zöldön, mint már írtam, tudom én is hogy megtévesztő, csak példának hoztam fel. Számtalan más szituációk is vannak amikor hazugságot érzek. Vagy is nem tudom valóban érzem-e, tehát jók az intuícióim, vagy valóban csak a saját boldogságomat veszem el magamtól az örökös gyanakvással. Akkor is jó lenne erről leszokni ha igazam van, mert rossz, hogy egy napig sem tudok örülni. Tisztában vagyok azzal is, hogy ha jók is a megérzéseim, nem megyek vele semmire. A férfiak zöme szerintem elég rosszul hazudik, főleg mikor elfelejtik, hogy két nappal ezelőtt mit is mondtak. Néha én sem emlékeznék pontosan a kimondott szavakra, de erre jó a cset, hogy ha valami gyanússá válik, vissza tudom keresni, hogy mit is írt két nappal ezelőtt? A pasik szerintem ritkán olvassák vissza a korábban leírtakat, és nem veszik észre, hogy néha egyik szavukkal ütik a másikat.

Mikor még tini voltam és a szüleimmel laktam, sosem titkoltam semmit előttük, őszinteségre neveltek. De ha apámnak lelkendeztem egy új kapcsolat miatt, hogy milyen aranyos, kedves, mindig az volt a reakció, hogy ne higgy neki, csak dugni akar, átb..sz stb. Érezd jól magad vele, de ne ringasd magad abban, hogy fontos vagy neki. Ettől független én még mindig hiszek abban, hogy a férfiakat sem csak a szerszámuk vezényli, és mindig újra és újra szeretném magamat igazolni. Talán ez lehet az oka, hogy folyton Sherlockot játszok?

2019. jan. 14. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!