Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket miért kedvteleníti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért kedvteleníti el ha a férfi arról beszél, hogy nem szereti a stresszt, nem akarja halálra dolgozni magát, figyel a pihenésre?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Itt olvastam, de erről aztán a saját életem jutott eszembe. Velem hasonló van, amit a címben is írtam. Jó anyagi körülmények között élek, jó munkám van, amit ráadásul szeretek csinálni. De nincsenek óriási ambícióim, nem akarok főnök lenni, nem teperek, nem erőlködök azon, hogy minél hamarabb magasabbra jussak a ranglétrán. Nem anyagilag akarom élvezni az életet mert az már most is megvan (tényleg jól keresek most is), hanem rájöttem hogy sokkal fontosabb hogy jó emberi kapcsolataim legyenek, ezért a barátaimra, családomra figyelek. Ugyanígy fontos nekem a párom (amikor van) és majd szeretnék családot és szeretnék jó apja lenni egyszer a gyerekeimnek.


És észrevettem már ha ez a téma szóba kerül ismerkedéskor és ezt így előadom hogy nem szeretem a stresszt, figyelek a pihenésre és amiket az előbb fentebb írtam, akkor valahogy mintha csökkentené a nők vonzalmát irántam. Néha szerintem dealbreaker is volt, de ha nem, akkor is láttam hogy utána egy darabig furán néztek rám. Ez miért van? Mi baj van ilyenkor?


27/F


2019. júl. 3. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

En magamon is eszrevettem ezt es zavart is. Nekem szerintem azert alakult ki, mert orvosira jarok, es itt mindenki de mindenki ambiciozus, karrierista (kiveve kb engem...:D de en lehet nem is megyek a klinikumba majd)

Szerintem teljesen igazad van, egyszeruen annyira azt nyomjak mindenhonnan az emberekre manapsag h karrier, onervenyesites stb hogy kezd az egyensuly felborulni. Foleg ugye aki megteheti h peldaul egyetemre menjen, ott aztan foleg ez megy.


Meg hogy ezert lehet "felnezni" a ferfira, hogy megvalosit, halad stb.

Pedig jobban belegondolva igazad van, de nekem is at kellett ezt ertekelni magamban, mert a kornyezetem eltorzitotta a latasmodom..

2019. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem tűnsz tőle kitartónak, erősnek. De az előző kérdésedből ítélve, ugye más gond is van veled
2019. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
ebben is ideológiák mögé akarsz bújni, mint szüzességeddel.
2019. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A stressz amúgy belső eredetű. Nem külső okokból ered.
2019. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jó anyagi körülmények között élek, jó munkám van, amit ráadásul szeretek csinálni. "


Sokan ezt az életmódot nem jó anyagi körülmények között akarják kivitelezni, esetleg úgy, hogy még a szülei tartják el (30 fölött is), semmi önállóság, még csak szándék sem.

2019. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Ömm...a legjobb kombináció, ha az ember sokat keres és keveset dolgozik. Mi lenne ezzel a gond? Én inkább azt gondolnám, hogy nagyon is okosan csinálod. A páromnak vállalkozása van, hetente kb 15-20 órát dolgozik, és keres havi 2 millió körül. Nettó. Így kell ezt csinálni🤷🏼‍♀️Miért dolgozza ki a belét? A munka egy szükséges rossz az életben, én is azon leszek, hogy minél kevesebb idő menjen el az életemből munkával.

23L

2019. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért a válaszokat is elolvastad a magad által belinkelt kérdésnél? Egy nő feltett ilyen kérdést, és kb senki nem érett egyet vele, hogy a pasinak bele kéne szakadnia a stresszbe. Akkor most mi a kérdésed?
2019. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

#6


Viszont valaki más sokat dolgozhatott a vállalkozással mielőtt sikeres lett. Na ja, jó fater így csinálta meg neki.

2019. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden nő ilyen, akinek mégis ez a fontos azzal meg amúgy sem illek össze. Van egy réteg,akiket a karrierista hatalommanias pszichopatak indítanak be és ilyet valasztanak,de azok meg is érdemlik egymást.

Szerencsére annyira még nem felszínes a világ hogy mindenki így gondolkodjon.

A normális önértékelésu emberek tudják, hogy sokkal többet ér, ha élvezik az életet amennyire lehet és nem mindenféle vélt vagy valós társadalmi elvárásoknak próbálnak görcsösen megfelelni mint a sok kisebbségi komplexusos szerencsétlen,akik az égesz életüket vegiggurizik miközben nem élvezik ki egy percét sem.

2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8

Jaj, a rosszindulat. Nem a faterjától van, ő maga csinálta. Persze az első években többet kellett dolgoznia, mint most, de valahogy el kell indítani egy vállalkozást, magától nem fog.

2019. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!