Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket miért kedvteleníti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért kedvteleníti el ha a férfi arról beszél, hogy nem szereti a stresszt, nem akarja halálra dolgozni magát, figyel a pihenésre?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Itt olvastam, de erről aztán a saját életem jutott eszembe. Velem hasonló van, amit a címben is írtam. Jó anyagi körülmények között élek, jó munkám van, amit ráadásul szeretek csinálni. De nincsenek óriási ambícióim, nem akarok főnök lenni, nem teperek, nem erőlködök azon, hogy minél hamarabb magasabbra jussak a ranglétrán. Nem anyagilag akarom élvezni az életet mert az már most is megvan (tényleg jól keresek most is), hanem rájöttem hogy sokkal fontosabb hogy jó emberi kapcsolataim legyenek, ezért a barátaimra, családomra figyelek. Ugyanígy fontos nekem a párom (amikor van) és majd szeretnék családot és szeretnék jó apja lenni egyszer a gyerekeimnek.


És észrevettem már ha ez a téma szóba kerül ismerkedéskor és ezt így előadom hogy nem szeretem a stresszt, figyelek a pihenésre és amiket az előbb fentebb írtam, akkor valahogy mintha csökkentené a nők vonzalmát irántam. Néha szerintem dealbreaker is volt, de ha nem, akkor is láttam hogy utána egy darabig furán néztek rám. Ez miért van? Mi baj van ilyenkor?


27/F


2019. júl. 3. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy ezt hogy "tálalod".

Tűnhetsz olyannak is, aki céltalan, kissé önző, csak a maga kényelmével, stresszmentességével törődik.


De amiről írsz pozitívan is értelmezhető, hiszen -vélhetőleg- nem vagy anyagias,fontos Számodra a család, az emberi kapcsolatok.


Tudom, a kettővel ellentmondtam egymásnak, de hidd el,hogy ezt mások is így eltérően értelmezhetik.


Egyébként az a cél,hogy Te szeretnéd kizárni a stresszt az életedből nem biztos,hogy tartható. Ha családod lesz már nem élheted úgy az életedet ahogy egyedül ezt most teszed.

2019. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Több tippem van:

-Vagy te nem hiszed el magadról, hogy jogod van így gondolni (pl. magas elvárások közepette nőttél fel és soha semmi nem volt elég), ezért másokban látod meg az elítélést, holott az nem is valós

-Vagy olyan körökben ismerkedsz, ahol a nők számára ez nem vonzó, akik számára az lenne az ideális, ha a férfi minél többet dolgozna és keresne, ők meg elkölthetnék a pénzét.


Mert amúgy teljesen rendben van az életfelfogásod, rengeteg nő van, aki ezzel képes lenne azonosulni.

2019. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10


És a huszas évei közepére már "kész a biznisz". Amikor max 18 évesen alapíthatta. Vagy az adónemek befizetését kezelte "könnyen" vagy jó helyen nyalt (Viki, Lőrinc stb.)

2019. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Rockarc ***** válasza:

Kerdezo. Abban a kerdesben az apuci altal biztositott keretekben mozgott a srac, tehat nem onerobol erte el. Ez pedig nem vetit elore semmi jot, hiszen egy valsag utan, amikor ujra kell epitenie magat, akar a ceget is, egy ilyen ember nem lesz kepes. Olyan ez, mint a tozsde, a jovot arazza be, az ember mentalitasa. Biztos vannak olyan nok, akiknek mar a jelenlegi helyzet is elegge kecsegteto, de egy megfontolt no, aki csaladban gondolkozik, az azt nezi, hogy 5 ev mulva 2 gyerekkel is meg fognak-e tudni elni akar a jeg hatan is, barmi is tortenik.


Ezert felszines dolog az aktualis keresetet es eletszinvonalt elonben reszesiteni a belso tulajdonsag helyett, amit a mentalitas takar. Ehhez viszont jobban meg kell ismerni az embert. Ha bemondod, hogy kerulod a stresszt, nem akarsz elorebb lepni, jo neked a langyos viz, akkor az instant randikill. Az ember ugy fejlodik, ha ujabb es ujabb kihivasok ele allitja magat. A ferfiakkal szemben ez alapelvaras, hogy legyenek celok, legyenek nagy celok. Negativ tulajdonsag a celtalansag, a megelegedes a jelenlegi helyzettel, a psszivitas, marpedig ezt sugarozza magabol az igy elo ember.


43F

2019. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

Ki mondta, hogy huszonéves? 33.

2019. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez h_lyeség. Ha meg folyton dolgoznál, akkor lenne az "elhanyagol, nem akarok hétvégi barátnő lenni" szöveg a nőtől. Egyeseknek egyébként is soha semmi nem jó, az ilyet inkább kerülöm.
2019. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, ha valaki figyel a pihenésre, sőt egyenesen dicséretes. A probléma akkor kezdődik, amikor az illetőt anyuci tartja el, mert egész nap pihen.
2019. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, nőként azt gondolnám,hogy Te nyugodt életre vágysz, és ne zavarjon meg senki ebben. Ez valahol szimpatikus is lehet, de mi lesz akkor, ha a pároddal történik valami, amiben szüksége lenen a segítségedre Te pedig hárítasz,hogy nyugodt, stresszmentes életre vágysz?


Lehet,hogy sarkítok, de én óvakodnék az olyan pasitól aki 27 évesen kijelenti,hogy Ő a saját nyugalmát és igényeit mindenek fölé emeli.

2019. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!