Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és Férfiak! Hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és Férfiak! Hány évesen kezdtétek el már a biztonságot igényelni és keresni? Amikor már nem csak a szívetekre és a vágyaitokra hallgattatok, hanem az eszetekre is.

Figyelt kérdés
Hány évesen akartatok olyan párkapcsolatot, amiben oké, hogy kevesebb az izgalom, de legalább nyugodt, biztonságos életet nyújt a másik fél?
2019. júl. 5. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
25 voltam, amikor feladtam a fehér lovas hercegről szóló álmaimat. Biztosan benne volt az is, hogy megéreztem, hogy hamarosan egyedül maradok, anyám 1 év múlva meghalt, apámra nem számíthattam. Úgyhogy az eszemre hallgattam, amikor akadt egy udvarlóm. Tény, hogy csóró volt, de kedves volt, figyelmes, nagyon szeretett. És mivel nem igazán sorakoztak előttem a kérők, végiggondoltam szépen az eszemmel, hogy igaz, hogy szerelmes nem belé vagyok, de felesleges várni tovább, mert akit szeretek, az megnősült, én úgyse leszek már többé szerelmes, akkor meg tök mindegy, most éljem le az egész életemet egyedül? Úgyhogy belementem a kapcsolatba. Azóta az a helyzet, hogy több élethelyzetben is az bizonyult jó döntésnek, amikor a szívemre hallgattam. Nem csak párválasztásnál, hanem akár egy kutya kiválasztásánál is. Én mindig nagyon megbántam, ha a szívem ellenére döntöttem és az élet mindig igazolta, hogy a szívem szerinti döntések voltak a jók. Ez az eszemre hallgatok dolog igazából lényegében arról szól párkapcsolat terén, hogy kihasználok valakit, akit nem is szeretek, de valamilyen célból kell nekem, mondjuk mert biztonságot ad, akár csak azzal, hogy nem az üres házba megyek haza.
2019. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben csak ilyet akartam, nem is voltam emiatt pasizós kamaszként. Két férfi volt az életemben, sajna elsőre rosszul választottam.
2019. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jött el ez a pillanat. Mindig a "teljes csomagot" kerestem. Volt olyan, amikor megpróbáltam megalkudni, kb 1-2 hónapig bírtam. 24 évesen mentem férjhez olyanhoz, akiben egyszerre volt szenvedély, izgalom, biztonság és nyugalom. A szívem és az eszem is egyetértett, szóval mindenképpen jó döntésnek bizonyult. 13 éve volt ez, azóta se bántam meg, szóval nem hiszek abban, hogy ez csak naiv ábránd lett volna, ami a rózsaszín köd miatt (ami állítólag 2 év után amúgy is elmúlik, és mi egyébként is 3 éve voltunk együtt az esküvőnkkor) lett volna. Igenis létezik olyan, hogy emberek teljesen jól összeillenek minden szempontból, csak elég szerencsésnek kell lenni, hogy ezt megtaláld.
2019. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ui: Viszont tény, hogy csak 4 év múlva ismertem meg azt, akit szeretni is tudtam. És 4 évig én nem tudtam volna az előző "párom" nélkül fenntartani egy házat, szóval az eszemnek is igaza volt. Csúnya dolog, de a kihasználás kölcsönös volt.
2019. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 évesen.
2019. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt ilyen soha. Csak az egyik vagy csak a másik soha nem lesz jó kapcsolat. Kell az izgalom, kell a lángoló szerelem de kell a biztonság is. Csak ez így, egyben fog működni sok sok évig.

Közelítek a 30-hoz, de sosem élnék olyan párkapcsolatban ahol csak a nyugodt, biztonságos élet van. A boldogtalanság, a megcsalás és válás tökéletes receptje. Az ilyen házasságok soha nem működnek jól.

A párom mellett megtaláltam az intenzív szerelmet ami a mai napig tart, de ha objektíven nézem akkor is megflelő ember és kapcsolat. Másmilyenbe nem mennék bele, semmi értelme.

2019. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindig arra vágytam és 24 éves koromban megtaláltam azt a férfit, aki a mai napig biztonságot nyújt nekem.
2019. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindig is az eszembe hallgattam, de nem is volt olyan, hogy valakibe szerelmes lettem volna és mégsem öt választottam.

Az én olvasatomban nem létezik olyan, hogy indokolatlan, feltétel nélküli vonzalom. Ahhoz bizonyítani is kell. Ha senki nem ugorja meg a ezeket a skilleket, akkor maradok egyedül.

2019. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem álmodoztam a hercegről fehér lovon, de soha nem adtam annyira lejjebb az igényeimet, hogy összejöjjek valakivel, akivel nem érzem jól magam, csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2019. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
28 évesen, 3 éve jött el az, hogy már az illető egzisztenciájàt ès ezáltal életrevalóságát is figyelembe vettem, hogyha pl szülnék gyereket, el tudná-e tartani a csalàdot.
2019. júl. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!