Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, de halogatom a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, de halogatom a társkeresést, mert nincsenek nőies ruháim. Mit csináljak? 36/N

Figyelt kérdés

Véget ért egy hosszabb kapcsolatom jó ideje.Ott is voltak anyagi gondok,aztán sikerült ebből kijönnöm úgy,hogy egyedül fent tudom tartani magam szerencsére albérletben,viszont szinte nincs semmi pénzem ruhákat vásárolni.Változott a méretem is,előtte 38-as voltam átlagban,olyan középszerű,most 40-es vagyok,pár kiló plusz van rajtam,így a régebbi ruhákat ki is dobtam,mert túl feszülősek voltak.

Ráálltam arra,hogy sima New Yorker-es szimpla pólóim vannak,sima farmer,amiben dolgozni megyek.

Nincs 1 nőies felsőm,vagy cipőm.Így viszont hogy ismerkedjek ? Amúgy se vagyok egy cicababa stílus ,de sportosabban csak nem mehetek randira ?!


2019. jún. 3. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

De ha semmi penzed ruhakra sem, akkor a randira hogy akarsz kolteni? Ertem en h egyszer-ketszer a pasi meghiv, de mar illendosegbol is felajanlom h fizetek.


Ha meg van penzed randira, akkor egy-ket turis ruhara is van. Vannak meg kilos hadak, lehet jo darabokat kifogni. Az en pasimnak leesett az alla mikor egy-ket darabomrol megtudta honnan van, sose jott volna ra.

2019. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
mondjuk nem kidobni kellet volna a ruhákat hanem fogyni egy keveset, hogy jók legyenek. Lehet könnyebben találnál párt ha kevesebbet nyomnál és formásabb lennél... napi 30perc-1 óra futás csodákra képes... én a helyedben azt csináltam volna, hogy elkezdek futni és közben gyűjtök pénz ruhára szépen lassan és 2-3 hónap múlva elmennék ruhákat venni amik jól mutatnak rajtam vékonyabban.
2019. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendben 1-es,akkor nem fogok randira menni,mert nincs pénzem semmire.
2019. jún. 3. 15:35
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es,képzeld el,ami lehetetlen számodra,hogy a plusz kilókkal is jól érzem magam,eszem ágában sincs fogyókúrázni,de köszi a tanácsot.
2019. jún. 3. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
elmész kilós turiba, ahol olcsó, főleg most a lenge nyári cuccok
2019. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

egy szóval nem mondtam, hogy nem érzed jól magad a plusz súlyoddal... De ezzel több legyet ütnél egy csapással.


Amúgy meg valljuk be, az előző kapcsolatod alatt eltunyultál, nem figyeltél oda az alakodra, nem figyeltél arra, hogy mit esszel és szépen meghíztál. A pasidnak nem tetszett és otthagyott. Most, hogy újra belevetnéd magadat egy kapcsolatba és rájöttél, hogy az előző, nőies ruháid nem jók rád csak a farmerok meg melegítők te inkább veszel új ruhákat minthogy odatedd magadat és lefogy. Nem is csodálkozom, hogy véget ért a kapcsolatod ha így utólag derült ki, hogy a nőiesebb ruháid nem jók... Gondolom csak farmer, elnyúlt pulcsi és társait viseleted. Azért mert egy nő ad magára még nem cicababa...

2019. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha viszont jól érzed magad így, akkor minek ismerkedni? :)

Probléma megoldva.

2019. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes dolog ez... mikor anyagi krízisbe kerültem, pont, hogy fogytam és mindenem úgy lógott rajtam, mint tehénen a gatya. Neked fogy a fenébe sikerült pont fordítva csinálni? :D

32/f

2019. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

6.

1 ruhaméretet hízott, az már a korral is jöhet, de te már kész történetet fabrikáltál. Igaza van pár válaszadónak, nézz körbe ólcson is lehet jó cuccokat kifogni.

2019. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem anyagias emberek megoldják a randit például séta közben egy fagyival vagy jegeskávéval, közben beszélgetnek. A randin miért kellene fizetgetni? Egyébként sem kell hogy a pénzről szóljon az ismerkedés. A ruha se téma, mert van olyan nő aki csak magassarkúban és mellkidobós felsőben érzi jól magát és van olyan nő, aki egy sportcipő, póló és farmerben is jól néz ki, utánafordulnak.
2019. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!