Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kötik sokan testalkathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötik sokan testalkathoz a társkeresést?

Figyelt kérdés
Kövérek a kövérekkel, vékonyak a vékonyakkal ismerkedjenek? Miért hiszik ennyire egyszerűnek?
2019. júl. 3. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki olyannal ismerkedik, amilyen neki tetszik, aztán vagy összejön, vagy nem.
2019. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy egy párkapcsolathoz kell a vonzalom? És nem úgy, hogy a kövér a kövérhez vonzódik és fordítva... én ismerek olyan vékony nőt, aki csak a nagydarab, testes pasikra bukik, és olyan vékony férfit, akit a teltebb nők vonzanak. Mindenki azzal ismerkedik, akihez vonzódni tud.
2019. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Mert manapság senki nem felszínes :D Pontosabban papíron senki nem az, de amúgy meg mindenki az - de ezzel semmi baj nincs, csak az álszent "mi nem vagyunk ám azok" szenteskedés ami viszont baj. Különösen baj, amikor egy nyíltan felszínest ez az álszent réteg gyorsan meg is kövez a képzelt erkölcsi talapzatról, mondván "ők jobbak"
2019. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt mondom,hogy ha valaki csinos szexi nőt akar akkor annak ,,ára van", nem nem pènzben èrtem hanem igènyesnek kell lennie ès sportolnia àltalàban annak az illetőnek hiszen mire fel vàr el valamit amit meg maga nem tud nyùjtani?
2019. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
En inkabb arra gondolnek, hogy egy sportos izmos pasi ritkan vonzodik a kover lanyokhoz es forditva. Nyilvan most nem az egy kis husi eppen jo helyenre gondoltam, de gondolom nem gyakran latsz kigyurt pasit 90 kilos novel? A kover ferfi-vekony no mar gyakoribb, de azert azt se latni minden nap (inkabb pl regebben hazas parnal ahol idokozben meghizott, ilyesmi)
2019. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én aktív életet élek, ez az alakomon is látszik, hasonlóan aktív társat szeretnék, és őszintén szólva az elhízottakra nem ez a jellemző. Volt, aki azt gondolta, lenyűgöz azzal, hogy wellnesst ígérget, miközben én egyébként szeretek túrázni, egész nap mászkálni városnézés címén... Természetesen nem folytattuk, mert hamar kiderült, hogy nagyon mások vagyunk.
2019. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
26%

Ertekrend. Az aki figyel az egeszsegere, az nem akar olyat, aki nem. Persze lehet mas dolgokkal kompenzalni, de az elhizast egyre inkabb eliteli a tarsadalom, gyanitom egy jo darabig nem fog eljonni a koverek mennyorszaga.Pedig volt egy ilyen trend is, a fogadd el magad, meg a plus size modellek megjelenese, ennek ellenere az egyik legdurvabb egeszseg rombolo faktor az elhizas, a cigi es az alkohol utan. Marpedig az azokat elvezo embereket is kerulik rendesen.


Es igen, az elhizas igenyessegi kerdes. Aki magaval szemben sem hajlando az egeszsege erdekeben tenni, attol vajon az elet egyeb teruleten mi varhato el? Azt elismerem, hogy altalaban a koverebb nok sokkal jobban sminkelnek, de szerintem ez tuneti kezeles, az igenytelenseget probaljak egy masik fajta igenyesseget jelzo dologgal potolni. Onmagukat is atverik.


Az, hogy ez most hasznos velemeny volt-e vagy sem, majd eldontik. De a kerdesed egy kiforditott valaszbol keletkezett. A nagy tobbseg vekonyakkal akar ismerkedni, a koverkkel meg nem. Az ertetlenseget az okozza, amikor a deklaraltan kover ember jon szipogva a GYK-ra, hogy szoba sem allnak vele a vekonyak, meg atneznek rajta. Ekkor szoktak irni azt, hogy menjen a koverekhez, ha mar o is kover, hatha ott tobb eselye van. (nem nagyon) Szoval rossz kovetkeztetest vontal le, rosszul ertelmezted a valaszokat.


43F

2019. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én például azért mert nem tudnék vonzódnie egy olyan nőhöz akinek nagy a súly feleslege. Számomra ez igénytelenség és taszít. Persze ilyenkor mindig megkapom, hogy mi van ha ilyen vagy olyan betegsége van de lássuk be 100-ből 2 esetben áll fent ez a dolog. Ha egy nő edzeni jár és formásabb a teste akkor igen az vonzó tud lenni kövezzetek meg. Fontos a belső de számomra a külsö sem elhanyagolható. Én is oda figyelek magamra ne legyen már tilos ezt elvárni a partneremtől is.
2019. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a nagyon vékony, sok tetkós icipici csajok tetszenek, akkor miért próbálkozzak másnál? :)
2019. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a testalkat egyfajta életmód tükre is, ezért nem fér bele sovány vagy kövér, mert nem tudnák tartani velem a tempót, hamar kidőlnének, vagy elkezdenének hisztizni, hogy miért csinálom.
2019. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!