Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként mennyire nehezíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mennyire nehezíti meg a társkeresést, ha nem tervezem a családalapítást?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és komoly kapcsolatban reménykedek. Viszont nagyon úgy érzem, hogy én nem szeretnék gyerekeket (vagy ha véletlenül mégis, azt csak 30 után). Ez mennyire hátrány? Mennyire családcentrikusak a mai fiúk meglátásotok szerint?
2019. ápr. 22. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok az, de nem azért, mert nem szeretem a kicsiket.
2019. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire sem. Annyi pasi van, olyan kevés nőre, hogy minden igényre tolonganak kb.
2019. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 marcipántea ***** válasza:
100%

Annyiban “nehezíti” meg, hogy ha elkezdtek ismerkedni és kiderül, hogy ő mindenképp családot szeretne alapítani a közeljövőben, akkor elválnak útjaitok. De ez bármilyen más szempont alapján is kiütközhet, tehát ez miatt nem fogsz kirívóan kilógni a sorból.

Elég sok családcentrikus sráccal beszéltem mostanság, de ők se küldtek el a sunyiba mikor kiderült, hogy ütköznek a nézeteink. Szóval ez nem feltétlen olyan szempont, ami miatt esélytelen lenne egy kapcsolat vagy az ismerkedés.

2019. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább olyan férfit nehéz találni, aki akar családot. Én akarok, de ezzel általában egyedül vagyok...


27N

2019. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megértem. Én akarok gyereket, de nem kötöm korhoz. Szerintem akkor a legjobb amikor tényleg készen áll az ember és úgy nagyjából biztos benne, a háttér is biztosítva van...stb Sosem értettem hogy minek korhoz kötni,vagy időponthoz akkor jön amikor jönnie kell. Persze az más hogy azért 30 felett (HA jól tudom) rizikósabb szülni. 21/F
2019. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minek a jelen pillanat teljességét elrontani ilyen értelmetlen elhatározásokkal?

Ki tudja, lehet, találsz egy férfit, akitől szeretnél majd gyereket. Az élet egy hullámzó tenger, mi pedig a tengerrel változunk.

2019. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Manapság már kb. az a ritka, ha valaki akar gyereket a későbbiekben, ahogy én vettem észre.
2019. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány, erős szülői, nagyszülői nyomásra sem akarok, bezzeg a nők szinte kivétel nélkül
2019. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cseréljünk pár napra életet :D Veled egyidős vagyok, én csak olyan férfiakkal találkozom akik vagy egyáltalán nem akarnak gyereket vagy valamikor egy messzi messzi, távoli jövőben közel negyven évesen.

Kellemetlen ha 30 előtt szülő szeretne lenni az emberlánya.

2019. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is csak 30 körül akar majd gyereket, tehát 5-10 év múlva, meg házasságot is. De ha véletlenül becsúszna,akkor szerintem vállalná, bár most nekünk tényleg nem ez lenne a legidealisabb. Ha tényleg komoly egy kapcsolat, akkor ilyenkor vállalják a felek a felelősséget, meg más helyzetekben is.Én sem vagyok amúgy oda a gyerekekért, de ha a másik akar, akkor hajlandó vagyok beszélgetni vele erről.


Mondjuk a pasiknál is személyiségfüggő, hogy ki mennyire akár gyereket, mikor, és hányat, az exem például elég hamar akart gyereket és házasságot. Mindenkinek különbözőek az igényei ezzel kapcsolatban.

2019. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!