Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek erre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek erre miért van szükségetek? Ez mire jó?

Figyelt kérdés

Adott egy 30-as férfi és egy huszonéves nő, alakulgat valami, elvileg egész jól. A férfi állítólag szeretne a lánnyal lenni, meg érdekli őt a lány nagyon is. Fordítva is persze.

Ha ez így mind oké, akkor mièrt van szüksége a férfinak r..bancokra? Ilyen kis önjelölt instagram modellekre gondolok (hétköznapi lányok, szóval nem híresség, tulajdonképpen elérhető emberek). Félpucér és hivalkodó képeket tesznek fel magukról és erre gerjed a férfi. Miért?! Mármint azt értem miért gerjed, de ha állítólag megvan elégedve az alakuló nővel, és őt érdekli akkor hogy lehet, hogy ilyenekre csorgatja a nyálát?

A tinderről meg társairól már ne is beszéljünk. Ha nekem alakul valakivel valami, akkor nem fogok mellette tinderezni más lányokkal.

Vagy ha meg nem elég neki egyetlen nő, akkor miért kell hülyíteni a másikat? Tudja, hogy a nő nem lenne benne valami nyitott kapcsolatban.

Ennyire nehéz a férfiaknak mostanában lecövekelni egy adott nő mellett, ha minden klappol?

Arról nem is szólva, hogy mikor elküldi a nő a pasit a sokadik f..ág után is, a férfi még azután is újra és újra felkeresi a nőt, holott tudja mi a baj. Változtatni persze nem változtat. Akkor most mit is akar? Vagy engedje el akkor a nőt, akiről tudja hogy komolyan gondolja, vagy akkor emberelje meg magát.


Igen saját sztori, de valamiért most így jött a történet leírása, kicsit próbàltam kívülről szemlélni a helyzetet.

Gondolom mással is történt már ilyen. Férfiak és nők válaszát is várom kíváncsian!



2019. júl. 7. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6-os te meg ne alitsd be magad olyan nagy feminista gyökérnek miközben a rosszbnál rosszabb pasikkal jössz ossze!


Kérdező azert írtam hogy a 20-as az 21 a 30-as meg 35-39 mert általában a kis naiv libák főleg 21-SEK a 35+os pasikkal jönnek ossze... mert ezek tudjak el csavarni a kis eszüket!

Nagyon ritka az amit most te le írtál hogy te vagy 26 o meg 34!

De sajnos rossz döntéseket hozol! Ilyen pasival vagy együtt? Komolyan! Meg 6-os en legalább nem tinderezek a barátnőm mellet!

2019. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok tessék itt a példám amire írtam a kor különbséget....

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2019. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez a pelda azert ugy nem pont ugyanaz a helyzet, mint az enyem ... :D :D

Amugy a pasi meg mindig 31

Nem 34 es nem is 56 :D

De mindegy, hagyjuk is.

2019. júl. 7. 23:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen azt félre írtam gyorsan gepeltem és mar Jóvan mondom az par év nem számit mar....
2019. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak ugye gyakorin az számit a tudatos felnőtt nőnek aki 20-21 és. Komoly pasit szeretne és ez általában ilyen 36-39, 40-45-ben nyilvánul meg... de a te eseted is hasonlo.... mármint hogy azt hiszed hogy jó de nem... most őszintén ilyen kell? Aki a hátad mögött meg csal meg még randi appon is fent van?!
2019. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11# Tök jó,hogy ezt üzenetben is elküldted.Nem vagyok gyökér,feminista sem,nem is jövök össze senki el,mivel nem ismerkedem egy ideje.Agyhalott vagy,és az alja.
2019. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért jön vissza újra meg újra, mert látja, hogy te újra és újra esélyt adsz neki. Így jó téged talonban tartani, ha másokkal épp nem alakul semmi. Küldd el a csudába és ignoráld, ha megint próbálkozik. Keress valaki normálisat.

És a jövőben ha hasonló helyzetbe kerülsz, éreztetni kell, hogy te nem tolerálod az ilyesmit, és még ha esetleg adsz is második esélyt valakinek, harmadikat semmiképp. Mindezt elő lehet adni úgy, hogy ne tűnjön bunkónak, viszont határozottnak igen.

2019. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!