Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tegyek ha nincs pénzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha nincs pénzem prostira? 39F

Figyelt kérdés
Múlt hónap végén voltam, de már nagyon hiányzik, pénzem meg nincs, csak otthonról leshetem a Rosszlányokat. Minimálbért keresek betanított munkásként, érzem, hogy tönkre fognak tenni anyagilag.

2019. júl. 8. 16:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Kivered. Vagy keresel jobb munkát.
2019. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Menj el prostinak. :P
2019. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó ilyen oldalakra menni. Egy ideig terveztem, végső elkeseredettségemben, de aztán megláttam az írásaikat, meg úgy az egész olyan... bizarr lenne. Főleg nekem, aki szerelemre vágyom, bárhogy is erőltettem az ellenkezőjét, kártyavárként omlott össze, sosem volt igaz. :D De jó érzés megint őszintének lenni magammal, mintha egy sötét árny távozott volna rólam. Jó érzés.


Tudom, szentimentális vagyok és infantilis is, de akkor is jó érzés. Végre nyugodtnak érzem magam. Bár az bánt, hogy nem sok esélyem van rá... De még ez a pici remény is édesebb, mint valami prosti aki nem is kedvel.


Oh, csak egyszer jöjjön össze. Erre vágyom igazán. Talán kicsit kevésbé vagyok felszínes, mint eddig.

2019. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
#3: Nekem az az egyetlen problémám vele, hogy nincs rá pénzem. A prostik mindent megadnak, amire szükségem van.
2019. júl. 8. 16:26
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Várd meg a fizetést,vagy mivel hulla motivâlt vagy prosti ügyben így kereshetsz másodállást is.Azt meg elverheted ribizlikre.
2019. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Most nem értem, azt várod, hogy esetleg itt ad neked valaki rá pénzt?

Vagy csak szokásos menőzés, hogy te prostihoz jársz? Mert nem először teszel fel ezzel kapcsolatban kérdést.

Kérj rokonoktól.

2019. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem prostizol.
2019. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát aprostik nem szívesen nyújtanak ingyen szolgáltatást.Vagy keress olcsóbb prostit.
2019. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%
Diy
2019. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan meleg srácok akik szeretik a középkorú pasikat.
2019. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!