Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tegyek ha nincs pénzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha nincs pénzem prostira? 39F

Figyelt kérdés
Múlt hónap végén voltam, de már nagyon hiányzik, pénzem meg nincs, csak otthonról leshetem a Rosszlányokat. Minimálbért keresek betanított munkásként, érzem, hogy tönkre fognak tenni anyagilag.

2019. júl. 8. 16:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
63%
Ne egy órára kérd ki ürítésre lukukat, hanem van negyed,fél. Gondolom az pár ezer, hogy gyorsan üríts. vagy lehet marokmarcsa is egy kiló kenyér párizsiért kiverik.
2019. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj nem ösztönlény lenni, az a pénztárcádnak is jobb.
2019. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
A fóti szemétégető mellett 3 ezerért is megcsinálnak. Azt minimálbérből hetente egyszer simán megengedheted. Két alkalom között meg tolhatod a penicillint.
2019. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló első tanácsát megfogadtam. Most jobb, de ez nem volt az igazi.
2019. júl. 8. 18:50
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

"Az első válaszoló első tanácsát megfogadtam"


Nem mered leírni a sokkal rövidebb "kivertem" szót?

2019. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ha nincs pénz, akkor csak a kevésbé igazi recska marad. Ez van. Szokjál hozzá, vagy szerezz több lóvét.
2019. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%
Írod, hogy érzed tönkretesznek anyagilag, pedig ők nem tehetnek róla és nem kényszerítenek. Írtad, hogy kiverted, megfogadva első válaszoló tanácsát. Figyelmedbe ajánlom a fleshlight maszturbátort a marokmarcsit felejtsd el semmire sem jó.
2019. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%
Keress cigány/csúnya öreg nőket...
2019. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ilyen életkilátásokkal én szerintem a kötelet választanám.


Már olvasni is szörnyű.


39 éves vagy, droidmunkás, még az igazi szüzességed se vesztetted el... és azt hiszed a prostis műszex az bármiben is jobb a recskánál.


A dolog pikantériája, hogy még pénzed sincs erre.


Se életkilátás, se nők... minek így élni?

2019. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha “híres” gyk-s lennél, mint balázska, fizetnék neked egyet, ha az egész le lenne kamerázva és mindenki megnézhetné 😂
2019. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!