Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tegyek ha nincs pénzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha nincs pénzem prostira? 39F

Figyelt kérdés
Múlt hónap végén voltam, de már nagyon hiányzik, pénzem meg nincs, csak otthonról leshetem a Rosszlányokat. Minimálbért keresek betanított munkásként, érzem, hogy tönkre fognak tenni anyagilag.

2019. júl. 8. 16:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
17%

Utolsó, mondjuk nőként nehéz megérteni egy csúf pasinak mit kell kiállnia.

Még egy átlagosnak is sokszor olyan megalázásokat, a királynői várkastélyból... hogy az mindig letörik egy kis darabot az önbizalomból.


Te nőként mikor éltél át visszautasítást ilyen mennyiségben és minőségben? Mondjuk mondta valaki a szemedbe hogy "te ronda k.urva, akkor se nyúlnék hozzád ha te lennél az utolsó nő a bolygón?"


Mert szerencsétlenek ezt élik át vagy nem is próbálkoznak már.


Mellesleg azt nem fogadják el sokan, hogy a génlottón ha kiszoptál akkor a szintedhez illő partnert kell keresni.


Ha csúf férfi vagy, akkor egy 140 kilós zsírbüfé lehet max az asszonyod.


Minden más kitekintéshez extrém sok kompenzáció kell. Bármi más ami a külső felett önbizalmat adhat...dehát egy depressziós, periférián élő férfinél ez sem sok. Semmit se tud felmutatni. Így pedig marad a sorozatos visszautasítás.

2019. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Lazy Lover ***** válasza:
Keress jobb melót ! Utolsó nagyon igazad van
2019. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
57%

Jobb meló vagy olcsóbb k u r v a.


Amúgy ez annyira tré, mikor idejönnek a pasik hisztizni, hogy ha a pasi ronda, akkor csak dagadt párja lehet. Mintha a kettő ugyanolyan lenne.


Másrészt a férfinak nem kell jóképűnek lenni. Lehet helyette humoros, okos, sármos (nagyon nem ugyanaz, mint a jóképű), amivel megfoghatja a nőket. Csak az itt vinnyogó kis férgek belülről is rohadnak, és ezt nehéz beismerniük. Pedig ha megtennék, akár még változtathatnának is rajta.

2019. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem nevetseges, ha egy BMI 30+-os csoro mopszkepu pali sarmoskodik. Nem hanyjak el magukat a nok tole.....


Na mindegy, aki nyert a genetikai lotton, nem tudja milyen annak, aki nem.


Mondjuk engem a lotto kompenzalt kicsit, mert ha sarmos, jokepu, izmos nem is vagyok, legalabb okos igen.

2019. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#33, Csak hoztam egy példát, hogy be kellene ismerni, mindenki a szintjének való párt fog találni.


Ezen felül qrva keményen kell dolgozni.

Megyek a metrón és látok tényleg csúnya férfiakat. Esélyük nincs kb... Őnekik brutális kompenzáció kell.


Még egy átlag férfinak is amúgy...és itt a lényeg, hogy magadat szeresd, legyen önbizalmad.


Reggel belenézek a tükörbe, mielőtt felveszek egy minőségi inget, látom mennyit szálkásodtam az utóbbi hónapban, plusz tetszik az új frizurám. Belenézek a tükörbe és jól érzem magamat, tudom, hogy lesz egy jó napom a munkába.


Így ha odamegyek egy lányhoz bárhol is, és elzavar a francba az se érdekel. Viszont ha érzem van nála esélyem akkor tudom és elhiszem, hogy bejövök nála.


Még ha néha le is törik az önbizalmamat akkor se érdekel.


Tehát azon agyaltam hogy a francba menne ez úgy, hogy hányok magamtól a tükörben reggelente? Ha nincsenek sikereim? Ha nem érzem jól magamat?


Teljesen esélytelen ismerkedni ha magadat nem szereted.

2019. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Márpedig ezzel azt mondtam, hogy hogyan lehet nagy önbizalommal lenni magad iránt, ha hánysz a tükörben magadtól?


...és nyilván ilyen esetben 100/99 esetben a nők is hánynak az illetőtől :D

2019. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Lazy Lover ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a önbizalom dumát ba..hatod ha nem vagy magas meg helyes.
2019. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már ezt a önbizalom dumát ba..hatod ha nem vagy magas meg helyes"

=> Ne túlozz azért, elég lett volna, ha azt írod, magas VAGY helyes.

165-170 cm körüli jóképű pasiknak jók az esélyeik.

Kevésbé jóképű, de 180+ pasasoknak se olyan szar...

De az igaz, hogy ronda pofával, seggdugaszként nőre ne nagyon várjon az ember. Max ha kurwa sok pénze van, amit nem fél bedobni.

2019. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!