Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy társkeresés ismerkedés során a nők egy konkrét minimális elvárt jövedelmet mondanak?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és kerek perec megmondta hogy elvárja hogy a férfi minimálisan 250.000 forintot keressen havonta, mert ő nyaralni szeret menni és egy kocsi fontos neki.
2019. júl. 8. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj, ha ő ilyen, akkor ilyen. Majd összejön valami gengszterrel, össze fognak illeni.


Te is mást keresel, ez kitűnik a kérdésedből!

2019. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Így forintosítva elég bunkón hangzik, de teljesen jogos. Ennyi kell ahhoz, hogy egy normális életszínvonalon tudjon élni valaki, ne kelljen hónap végén az aprót számolni. Ha ő is hozzátesz ennyit, abból már fel lehet építeni egy életet, lehet előre tervezni, félretenni lakásra, gyerekre.
2019. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Én havi 2,5 millió forintot keresek, de még egyetlen nő sem kérdezte vagy mondta, hogy ilyen jellegű elvárása lenne.

(Igen, nem írtam félre. Alvállalkozó vagyok)

Szerintem szimplán melléfogtál.

28/F

2019. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát a 250 nem sok. A nő igen szerény.

Amúgy kétlem, hogy ezt így megmondja, inkább akkor szokott így lenni, ha a nő megteheti, de másnak nem akarja finanszírozni.

2019. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Hogyne lenne sok nekem 22800 Ft os foglalkoztatás helyettesítő támogatás jár egyszerűen nem találok munkát ami nekem megfelelne és a szakmában van
2019. júl. 8. 18:19
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen mondások vannak, akkor tovább kell lépni. Szerencsére ezek a nők mindig kerültek:) Nem volt sose pénzem. Mostmár van. Azzal osztom meg, akinek szegényen is kellettem.
2019. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Én olyanról hallottam hogy a csaj közölte hogy az ő havi kiadása fél millió. Tehát ha nettó 1millát megkeres akkor az a büdzsé már elég kettőjüknek.
2019. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Az tényleg nem valami sok, legalàbbis Budapesten. De én tapasztalatból mondom hogy ennyiböl nem lehet fenntartani autót is meg nyaralni is, mivel egyetemistaként nekem is ennyit szoktak ajánlani kb nettóban állásinterjúkon, de ennyiből egy ember nem jön ki
2019. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

#8


Nálunk meg még a nagyfőnök se biztos, hogy keres ennyit. Csak mert "vidék". (Nem gyár, nem "brigád")

2019. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Én egy bő százassal kevesebbet kapok, de tanító vagyok, erre “szerződtem”...

Szal szerintem ez jó fizetésnek számít, persze kinek mi ugyebár... :P

Mindenesetre nem tartom normálisnak ezt a hozzáállást, a helyedben menekülnék az ilyen nőktől.

Egyébként nem, nem gondolom, hogy ez jellemző lenne.

32/N

2019. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!