Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy társkeresés ismerkedés során a nők egy konkrét minimális elvárt jövedelmet mondanak?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és kerek perec megmondta hogy elvárja hogy a férfi minimálisan 250.000 forintot keressen havonta, mert ő nyaralni szeret menni és egy kocsi fontos neki.
2019. júl. 8. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem érzem olyan soknak ha a kérdező 30 körül jár. Azt pedig nonszensznek tartom hogy "nincs munka ami neki megfelel és a szakmába vág" hát akkor tessék mást dolgozni amíg lesz lehetőség és nem a tökeit vakarászni. Én az a egyik megyeszékhelyen lakom és közel sem annyira földtől elrugaszkodott az összeg. Van több ismerősöm aki 30 körül vagy akár alatta ennél jobban keres. De nekem nem igazán van meghatározott összeg viszont a kifogás keresés határozottan kizáró tényező.
2019. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk tényleg elég gáz, h huszonezres segélyen tengődsz munka helyett... bocsi, de én többre becsülök egy utcaseprőt/újságkihordót/kukást, mert ők legalább dolgoznak - sőt, nyáron (mint sok tanár, én is határozott idejű szerződéssel dolgozom, szal a nyár az kiesik, nehogy fizetni kelljen...) én magam is van, h újságot hordok, mert inkább az, mint a semmi...

Lehet, h rosszul értelmezem, de a kommentedből az jött le, h elvagy a segélyeden, és közben válogatsz:

“egyszerűen nem találok munkát ami nekem megfelelne és a szakmában van”.

Hát bhaszki, akkor ne válogassál, hanem vállald el azt, amit találsz!

2019. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig lehet neki van igaza, már nem a nyaralások miatt, hanem ez a teszt, hogy tényleg kell-e a pasinak. Hisz itt is írják, hogy a férfiak többsége csak megalkuvásból van együtt a nőjével, mindenki modellt akar; akinek van pénze, az válogathat, és ha téged választ, téged akar, hisz bárkit választhat.
2019. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Most csak azért, mert te ingyenélőként henyélsz, attól még 250 nem lesz sok. Vagyis, de, NEKED sok, de úgy általában ez egy nagyon minimális elvárás. 26 évesen többet keresek ennél (jó, Budapest, nyilván más mint vidéken), de azért ha nyaralni akarnék meg autót fenntartani, 250 ezer nem lenne erre elég. Még ha az életköltségeim max 100 ezer lennének, akkor sem igazán, nemhogy még úgy, ha van egy nagyobb, állandó kiadása az embernek (albérlet, lakáshitel, autós hitel, bármi).


Amúgy szerintem nem ez az általános, mármint nem az, hogy forintra kimondják, de alapvetően az már szerintem mindennapos, hogy az emberek (nem csak nők) elvárnak egy olyan minimális keresetet, amit ha a sajátjukkal összeadnak, egy kényelmes, örömteli életet tudnak belőle fenntartani, és akár egyről a kettőre is léphetnek. Közösen, tehát nem a másiktól elvárva a nagy csodát.

2019. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha nem elírás volt,akkor 22.800 Ft még arra se nagyon elég,hogy a hátsód törlölgesd,de Te még randit is ki tudsz spórolni ebből.Hm....Ha ennyi pénzem lenne egy hónapban a híd alatt aludnék,netre tuti nem telne.


Alapból viszont randin ilyet beközölni elég számító dolog,ráadásul nem is nagy igényű,el is van tájolva a csaj.Ha van autó,annak vannak költségei,arról nem beszélve,hogy mi töténik,ha elromlik,az étel a legdrágább,valamint a nyaralgatás sem olcsó,és a lakhatás még nem is került szóba.De továbbra sem gondolom,hogy ismerkedéskor hasonló dologgal kel előrukkolni,és hát az elvárásait elszámolta kicsit,amivel inkább nevetséges,ha mellé még meg is idokolta miért.

2019. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem látok ebben semmi problémát, de ne panaszkodjon, ha 5 év után fiatalabbra cserélem, mint a kocsimat.


Elvégre mindkettő ki lesz fizetve :D

2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
...segíjke? Abból megélni nem lehet. Egyedül sem. Nem is él meg senki belőle, a legtöbben vagy lejmolnak vagy mindent "feketén" szereznek meg (áram, tüzelő)
2019. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Erre én visszakérdeznék hogy milyen tág a p***ja, meddig bírja a mélytorkozást levegő nélkül, vállalja-e az anált és lenyeli-e. Szerintem ez megfelelő válasz lenne, elvégre nálam is van egy standard.
2019. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Még egyetlen randipartneremnek sem mondtam soha, hogy mennyi fizetést várok el tőle. Ez valahogyan sosem volt nálam téma.
2019. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%
Budapesten 250 ezret a raktárában is keresnek a betanított munkasok. Vagy egy egyszerű sofőr is 300-400 ezer között! A csaj nem is anyagias ezzel a 250 ezres elvárással, inkább szerény !
2019. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!