Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Profi fotók által nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profi fotók által nő az önbizalmam és sikeresebb lehetek?

Figyelt kérdés

28 eves srac vagyok es jo vágásúnak tartanak. De képek terén elég bénán állok, egy normális sincs kint a közösségi médiában.



A napokban megkértem keresztapámat, hogy vsinaljon már néhány profi képet rólam, mert ram fér.


Ő már 30 éve a szakmaban van és az egyik legnepszerubb a megyeben.


Mire számítsak?


2019. júl. 8. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én amikor hasonló képeket tettem fel, akkor olyat kértek, ami nem beállított és csak úgy valami cselekvés közben "ábrázol". De jót fog tenni az önbizalmadnak, szerintem vágj bele azért!
2019. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényképész által készített kép tényleg előnyös lehet, de ha közösségi médiába megy, akkor arra vigyázz, hogy ne legyen túl mesterkélt. Lehetőleg szabad téren, meg átlagos utcai ruhában, különben inkább pózerkedésnek fogják tartani akkor is, ha egyébként jó kép.
2019. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vàgj bele!

Sok önbizalmat tud adni.

Legjobb baràtnőm is fotós, minden vizsgàjàn én voltam a modellje.

Mindig nagyon vàrom hogy a kész képeket átküldje rólam.

2019. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különböző női oldalakon ez megy: kicsi smink, kicsi fodrász, kicsi fotó, azt minden oké. Lehetséges, hogy hapsiknál is megy a téma.
2019. júl. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha másra nem, arra mindenképp jó lesz, hogy önéletrajzba lesz egy meggyőző komoly képed.
2019. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!