Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeleren miért esik egybe a nők által megítélt megbízhatóság és értelmesség a kinézetre adott pontokkal?

Figyelt kérdés

Több képet is feltettem magamról, 3,5-től 5,4 pontig kaptam a kinézetemre véleményeket. Nem vagyok egy szépség, na.

De nem is ez az érdekes! Ami fura, hogy a két másik mutató, a megbízhatóság és okosság/értelmesség szinte tizedesjegyre pontosan megegyezett a kinézetre kapott pontokkal.

Ergo ha csúnya vagyok, akkor biztosan egy megbízhatatlan, hülye alaknak is kell lennem, ugye, nők?


2019. jan. 2. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez nemtől függetlenül igaz minden embernél, már kimutatták, hogy a szépeket okosabbaknak, kedvesebbeknek, jobb embereknek is hisszük mi emberek.
2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha a photofeeler miatt a gyakorin fikázod a komplett női nemet, akkor tényleg nem vagy egy észlény. Ez kinézettől független vélemény.
2019. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, akkor én vagyok egy kivétel. Egyetlen pl. sokkal okosabbnak mondtam volna az alacsony, csúnyácska lányt, mint az instamodell nőt.
2019. jan. 2. 16:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit provokatív a kérdésem, ez igaz. Az észbeli képességeim viszont vitathatatlanul átlag felettiek.
2019. jan. 2. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem esik egybe, csak külön-külön mindkettő egyaránt elvárás. Ezért hiába van meg az egyik tulajdonság, ha közben hiányzik a másik. Azon meg nem kell meglepődni, hogy kép alapján nem tudhatjuk egy adott személyről, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik.



Nem ismerem a photofeelert, de szerintem önmagában óriási baromság azzal próbálkozni, hogy egy ember jellemét megítéld képek alapján, ha te is ilyen baromságokkal foglalkozol, akkor elég barom lehetsz:( Komolyan azt vártad, hogy egy fotó alapján valaki meghatározza, hogy mennyire vagy megbízható/értelmes?

Ez az egész kérdés itt noszensz, nehogy már azon akarj vitatkozni, hogy hogyan néz ki, aki megbízható/értelmes.

2019. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
A nők mindenkit kinézet alapján ítélnek meg. Aki jól néz ki, ahhoz automatikusan előnyös belső tulajdonságokat is társítanak, aki rosszul, azt meg leírják.
2019. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Persze 36%, te szoktál itt nyekegni modell alkatú csajokról..hagyjuk már, álszent, képmutató bagázs.
2019. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szoktam, már csak azért sem, mert nem tetszik a modellalkat. Egyébként meg a csúnya lányokra is igaz, amit írtam.
2019. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előnyösebb külsőhöz mindkét nem pozitívabb tulajdonságokat társít gondolatban. Ezt már nagyon sok kutatás, megfigyelés bebizonyította.
2019. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Az észbeli képességeim viszont vitathatatlanul átlag felettiek." Az egód átlag feletti, szerénységed pedig messze átlag alatti, ennyi már kiderült rólad ebből a mondatból.
2019. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!