Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom vagy csak én érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom vagy csak én érzem azt, hogy ha egy férfi nagyon csúnya vagy el van hízva akkor nagyon vonzó, csinos vékony barátnője nem lehet ha nincs sok pénze?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért meglepő?
2019. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod?

Vicces, mit gondolnak egyesek.

Miért lenne együtt egy szép nő egy ronda, csóró pasival?

2019. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért lenne együtt egy szép nő egy ronda, csóró pasival?


Talán mert a nőknek a lélek a fontos

2019. júl. 9. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

"a nőknek a lélek a fontos"


Muhahahaha.... Pffffff.


35f

2019. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Talán mert a nőknek a lélek a fontos"


Ezt még honnan szeded? 😂😂

Amúgy jóképű pasinak is ugyanúgy lehet rendben a lelke.

2019. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 azureknight0715 ***** válasza:
0%
Érdekes egy kérdés au a helyzet vele hogy nem feltétlen igaz az állítás ez inkább azért alakult ki mert sok pénzéhes nő járja az utcákat és egyedüli életcéljuk az hogy a pasija mindent megvegyen neki, meg hogy nyaralgasson és ne kelljen dolgozni. A másik réteg meg 2 okból. Vagy a teltebb emberek az esetei vagy szimplán nem a külsejébe lett szerelmes hanem a belső értékeibe
2019. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább sportos vagyok, mint vékony, de csinosnak számítok. Többször megjegyezték már a páromra, hogy biztosan nem a külseje miatt szeretem. Valóban nem. Nem jóképű, viszont nagyon vonzó személyiség. Az arcvonásai, a testalkata és a kopaszodásra való hajlama adott. Nem tehet róla, de igyekszik kihozni magából a legjobbat.

Ha valaki elhízott, az más tészta. Ha nem valami betegség áll a háttérben, akkor az elhízásról igenis tehet az ember. Egy nagy, lógó sörhasú, kövér férfi nem túl vonzó. Ezt nehezebb ellensúlyozni a személyiséggel, mint a kevésbé szép arcvonásokat.

2019. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"a nőknek a lélek a fontos"



Muhahahaha.... Pffffff.



35f



Elnézést, hogy a nőknek is vannak igényeik a külsőt illetően. Ez miért is fáj?

2019. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan! Legyél milliomos kérdező! Vagy fogyj le! 😂
2019. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!