Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy nő azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő azt mondja magára, hogy kövér, milyen helyzetben nem mondjátok neki, hogy "ugyan, dehogy vagy az"?

Figyelt kérdés
Olyankor, amikor tényleg kövérnek gondoljátok?
2019. júl. 9. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Jaaj, csak a hisztis nő csinálja ezt, várja az ellenkezést.

Én, ha meghízok, elvárom, hogy a párom mondja el, hogy vegyek vissza. Inkább legyen valaki őszinte, mint később másra csorgassa a nyálát, mert nem indul be az rezgő hájacskáimra. Aztán ne az legyen ez kifogás, ha megcsal, ha nem bírja kinyitni a száját.

2019. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
De van jó válasz.Nem vagy kövér,de az tény,hogy magadhoz képest rádszaladt pár kiló.Ha szeretnéd egy kis közös betornázással segìtek ledolgozni a feles kilókat.
2019. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
12-nek igaza van. ez jó válasz.
2019. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

#11 hasonló véleményen vagyok, de itt gyk-n nem divat az őszinteség... xD

Akárhányszor leírtam a “meghízott a feleségem, hogy mondjam el neki” c. kérdésre, h csak simán őszintén (az én férjem is megtette anno - nagyon helyesen, el is várom tőle az őszinteséget minden tekintetben, szal tapasztalatból is beszélek) jöttek a lepontozások meg a “finoman adagold be, h menjetek együtt edzeni”, stb. kommentek. Szal itt a dagikkal nem szabad őszintének lenni!

2019. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"milyen helyzetben nem mondjátok neki, hogy "ugyan, dehogy vagy az"?"


Abban a helyzetben, amikor dugni akarnak vele.

2019. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha kövér, akkor nem mondom azt, hogy dehogy vagy kövér.
2019. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindegy mit gondol az ember, ilyenkor az egyetlen jó válasz, ha csöndben marad az ember.
2019. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És tényleg, most is jönnek a lepontozások... 😅😅😅

Hát ennyi... #14 voltam, nyomjátok a piros kezet ezerrel! 😉

2019. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!