Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 kiló körüli pasiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 kiló körüli pasiként van esélyem husisabb lányoknál? Ha igen, akkor hogy és hol lenne esélyem velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretem a formásabb, testesebb lányokat, mert nagyon szexisek. Természetesen normális keretek között, de ez még simán belefér: [link]

Viszont lehet még náluk se lenne esélyem (és itt a "még" szó nem pejoratív, de nyilvánvalóan a többi pasinak vonzóbb egy vékonyabb lány), mert annyira nagy a konkurencia, hogy a tőlem a hierarchiában 1-2 kategóriával fentebb elhelyezkedő férfiak is lenyúlnák előlem az ilyen lányokat és kiszorítanának a látókörből. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen husisabb lányok lehet 50-szer nem lennének annyira toleránsak és elfogadóak, mint én, mert hiába nekem bejönnek, ha ők cikinek éreznének engem. De ezzel kapcsolatban is várok tapasztalatokat. Meg azzal kapcsolatban is, hogy kb mennyire lenne esélyem illetve hol és hogyan lelhetnék rájuk?



2019. júl. 10. 20:11
 1/10 A kérdező kommentje:
A linkelt kép nyilvánosan elérhető (google kereséssel) és teljesen publikus (nem közösségi oldalról)!
2019. júl. 10. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy az 50 kilódhoz?
2019. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan 169-170. Nem tudom pontosan.
2019. júl. 10. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezerszer több, mintha kövér lennél, mint pl. én.
2019. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

:D 50 kg? Én nőként 149 centihez szoktam ennyi lenni, igaz most 48 kg vagyok.


Már nem ezért, de nem szoktál a falevelekkel együtt repülni az égen, mikor hatalmas szél fúj?

Csontkollekció vagy ehhez a magassághoz, betegesen vékony vagy, és egyáltalán nem férfias.

Senki nem fog rád férfiként tekinteni.

2019. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A barátom és én mindketten 60 kg-k vagyunk, csak ő kb 185 cm én meg 160. Szóval nálunk is vékony srác-husis lány felállás van, de egyikőnk sem direkt így keresett párt, csak miután barátként megismertük egymást, kezdtünk egymáshoz vonzódni.


23N

2019. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
És kérlek ne hallgass az #5-re, vékonyan is lehetsz vonzó! Sőt. Ne vegye kedved az, ha egy frusztrált nő férfiatlannak nevez. Nem a testsúlyon múlik a férfiasság, hanem a gondolkodásmódon, személyiségen.
2019. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

#7


Kivéve, ha valaki kövér, mert az csak és kizárólag "gusztustalan disznó" lehet.

2019. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán. A nők sokkal elfogadóbbak, mint gondolnád. Míg téged a külső fog meg leginkább, addig minket az egész egyben. Ha van önbizalmad és kiállásod az már fél siker. Jót lehet-e veled beszélgetni, jó-e a humorod, előzékeny, udvarias vagy-e. Azért nem árt, ha meg tudsz védeni és biztonságban érzem magam melletted.

Szerintem ott ismerkedj, ahol a többi lánnyal is ismerkednél. Nem hiszem, hogy ott ne futnál bele egybe. Bárhol, ahová eljársz szembe jöhet, aki tetszik.

Amúgy az én most már férjem hasonló alkat, mint Te lehetsz. Ami nekem elsőre megtetszett benne, az a barna szeme, a markáns orra ( tudom biztos fura :D ) és az izmos vádlija :) már, ami a külsőt illeti. Aztán amit imádok, hogy órákat tudunk beszélgetni és kiváló a humora. Ugyan az az érdeklődési körünk, ugyan azt a mozgásformat szeretjük, stb...lehet mákunk van, hogy ennyire összepasszoltunk. De semmi extra...egy romkocsmában ismerkedtünk meg. Ő kezdemenyezett, ami szerintem baromi fontos.

2019. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Bocsánat, de elírtam, 159 centi vagyok. Anyukám volt 149 centi.

És igen, számomra férfiatlan az, akin férfi létére egy gramm izom sics és rettentően vékony.

Ennyi.

De ezzel mi a probléma? A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Nőiesnek se nevezem azokat az elhízott nőket, akin 15 vagy annál több súlyfelesleg van. A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.


Esetleg nincs valami hormonális problémád? Pl. pajzsmirigy túlműködés?

Vagy csak nem eszel eleget?

2019. júl. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!