Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehezebb a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb a nők szemében vonzó férfitestet kialakítani, mint férfiak számára vonzó női testet?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi azt mondja, neki nem kellenek a kigyúrt vagy szálkás csajok, a nő csupán legyen normál testalkatú, vagy lehet karcsúbb, esetleg "töltött galamb" alkatú is. Míg a nők a szíjas, kigyúrt, nem felfújt, szálkás férfitestet preferálják.

Vonzó női test eszerint: [link]

Vonzó férfitest eszerint: [link]


2019. júl. 11. 14:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs, második link rossz. Kb. ilyen: [link]
2019. júl. 11. 14:41
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Ez így van! A nőknek gyerekvállalás előtt elég ha csak nem zabalnak össze mindent! A férfiaknak gyerek kortól kezdve folyamatosan, akar 15-20 éven at edzeni kell hogy olyan testük legyen amire azt mondjak szódával elmegy.
2019. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
És most akkor mi lesz? Ezen id egy jót panaszkodunk?
2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

"gyeszább" vagyok a linkelt hainál, de tetszik a testalkatom a lányoknak, míg elhallgatom vagy felkerekítem a testsúlyomat. Amit csinálok rá, hogy ilyen legyen, reggeli torna kategória + főzök magamnak, szóval nem kerül semennyi erőfeszítésbe. Át fogok térni súlyzókra, hogy a súlyom is gyarapodjon, de az is távol lesz az emberfelettitől.

Persze aki későn, 20kg +-al vagy - - al kap észbe, annak úgy tűnhet, de ha van egy rendszered, roppant könnyű egy egészséges alkatot fenntartani és abszulút kényelmes.

32/f

2019. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom.Itt a gyakorin már Palvin Barbara is egy szar testű, elhízott tehénnek számít, az általad linkelt nőkre meg 10ből 8azt írja, hogy bottal nem piszkálná meg. A valóságban meg rengeteg elhízott vagy éppen sovány pasinak is van nője, akkor nem tudom miről is beszélünk?
2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőnél az egészséges kinézet és a jó arányok a legfontosabbak, ezt elérni pedig nemtől függetlenül sok időt igényel.
2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Akár hányszor írod ki a kérdést, nincs igazad.

De hiába írja le neked valaki, mintha immunis lennél a józan észre! Nem is erőltetem a lehetetlent. Pá!

2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, ti hol éltek, de én itt Budapesten elég kevés ilyen adoniszt látok az utcákon, mint az általad linkelt férfi, mégis csomó vékonyka, pocakos, csimbókszakállú srác van csinos barátnővel.

N

2019. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert a férfiak vizuális tipusok. Felizgulnak nagyjából bárkire, ha nem taszító. Míg a nők nem a látványnak élnek. Nem is élhetnének, hiszen az átlag férfiakon nincs semmi szexi, míg az àtlagnőnek akkor is ott van a melle, feneke, stb, amire a pasik gerjednek. A férfin mi van? Ha nincs izom, vagy egy szuper helyes arc, akkor nincs rajtuk néznivaló, kívánnivaló. Ez persze nem azt jelenti, hogy csak izmossal vagy helyessel jönnek össze, hiszen akkor minden átlagférfi szingli lenne, márpedig ha csak az ismerőseimre gondolok, vagy szétnézek az utcán, a bőven átlagalatti pasik mellett is van nő.
2019. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Én a kövér pasikra is beindulok. Nem tudom mi itt a gond.
2019. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!