Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a kövér emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövér emberek hogyan tudnak jó párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
A nőknek vagy a férfiaknak nehezebb így teljes életet élniük lelki és szexuális téren?
2019. jún. 11. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Én mackós férfi vagyok, lelkileg nem zavar, voltak jó nőim is.

Viszont sok önbizalom hiányos kövér nőt kezeltem már...

2019. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy mások, úgy tudnak. Ez nem hátrány, csak annak, aki önbizalomhiányos is.
2019. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy bárki más.
2019. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Csakis vastag pénztárcával lehet nekik. A külső az első szűrő, amin elbuknak.
2019. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy bárki más. Kövér nőként ismerkedtem, lett kapcsolatom- lettem szerelmes 24 évesen és mentem férjhez-25 évesen. A kedvesem amúgy fiatalabb egy kicsit.

Más kérdés, hogy egyre jobban zavar engem- első körben az egészségem miatt, másrészt esztétikailag is, ezért nemrég életmódot váltottam, és elkezdtem fogyni:) A kövérség nem okoz problémát a szexben sem. 33/N

2019. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Általában van egy kis önbizalomhiányuk vagy nem tudom. Pasikról beszélek. Sokszor nézegetem őket kocsiból, arcot, feneket, popsit, pocit mert nekem olyan 100-130 kg körül tetszik egy 180-190 magas ffi. És azért nézem, mert őszintén tetszik, számomra cuki az úszógi vagy a pocak és azt veszem észre elcsapják a fejüket. Miért ne tetszhetne. Fel sem merül bennük, hogy őszintén bejönnek. Zavarja őket, hogy nézegetem. Nem hinném hogy bajuk van velem hiszen ombre szőke, vékony, kékszemű nő vagyok, a smink szempillaspirálban kimerül ill. sportosan öltözöm inkább. 10ből egy mosolyog vissza. Akkor társkeresőn bekedveltem egyet, erre visszaír hogy sikeres volt a teszt. Mond neki milyen teszt? Szeretnélek megismerni. Válasz 10 hónapja se. Nekem se kigyúrt se nyüzüge nem az ideálom, de ez a tipus meg azt hiszi nem önmagáért szeretném. Pedig se pénz se semmilye nem kell, nekem már megvan ami nekem kell. Másé nem kell.

Ki érti ezt? Azt hiszem rossz világba születtem.

2019. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

@6

Ez valószínűleg azért van, mert te vagy a szá... nem, inkább ezerből, ha nem ötezerből egy ilyen nő. Ha engem nézne nő, valószínűleg két dolog jutna eszembe: vagy annyira undorítónak tart, hogy amolyan katasztrófaturista módjára bámul, vagy ha konkrét érdeklődést fejezni ki, akkor egyértelmű átverést sejtenék. Az önbizalomhiány meg talán nem meglepő figyelembe véve az iskolai megaláztatásokat és az állandó, sorozatos visszautasításokat.


Jó párkapcsolat? Lol... életem során két nő érdeklődött irántam látszólag őszintén: egy félcigány egyedülálló anyuka, meg egy végtelenségig elhízott, végtelenül buta, végtelenül irritáló természetű nő. Talán nem kell mondanom, hogy miért mondtam nekik nemet, de vannak olyanok, akik kitalálják, hogy valamelyikükkel le kellett volna állnom. Mert az ugye nekem rettenetesen jó lett volna. Hát... nem, ennél még az is jobb, ha a nekem tetsző nőknél próbálkozok a nagy számok törvénye alapján.


172/92, 26/F

2019. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. :)
2019. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7# a 6# vagyok, 20 kiló plusszal miért gondolod magad rossznak, egyrészt akát 3 hónap alatt nyoma sincs, ha te is akarod, másrészt ez nem akkora felesleg ami miatt homokba kell dugnod a fejed a férfi 100 kg fölött kezdődik.
2019. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A nők simán ! A ferfiak sehogy! Irány az edzőterem vagy marad a hokizas dagi fiúk 😅
2019. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!