Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek akik képtelenek párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Én sajnos így érzem, hiába szertnék, nem tudom hogyan kell. Eddig még sosem volt barátnőm. Igazából barátaim sincsenek.

Úgy érzem hogy sosem fogok olyan lányt találni akivel bejövünk egymásnak, és meg is tudjuk egymást szeretni igazán. Pedig minden vágyam egy barátnő, később egy feleség de alkalmatlannak érzem magam az ismerkedésre, de a párkapcsolatra úgy érzem hogy jó lennék.

Ha még ugye sosem volt barátnőm, akkor a semmi tapasztalatommal van esélyem?


2019. máj. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2019. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak persze, én is ilyen vagyok.
2019. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én képtelen vagyok egészséges módon szeretni, szóval igen.
2019. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Persze rengeteg sérült ember van! Ennek lehet oka a média, a környezet, a neveltetés, mentális betegség , bármi.

Millió oka van és tizezreket érint. Főleg férfiakat!

2019. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig voltak barátaim, havercsajok is.... mégsem volt soha senkim párkapcsolati szempontból sem hosszabb, sem rövid időre. Szóval ha neked még barátaid sincsenek, akkor nehéz lesz. (32/F)
2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak. De szerintem ide nem feltétlen a csak rondák, vagy az "ilyen-olyan-amolyan vagyok, és emiatt nincs társam" csoport tartozik bele, hanem olyanok is, akik próbálkoznak 16×, és mégis szakítás, válás lesz a vége...
2019. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Ezek nem zárják ki egymást. Aki "ilyen olyan amolyan" az is próbálkozott 16x, csak nem jött össze semmi.
2019. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!