Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfi, dühroham. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfi, dühroham. Ez azért kissé súlyos, nem? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Íme az incidensről szóló hír:


[link]


Maga a videó:


[link]



#társkereső #magasság #nyilvános balhé
2019. júl. 11. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
A csávó tuti azt hiszi magáról, hogy ő "túl kedves, túlságosan úriember", viszont a gonosz nők megtagadják tőle a puncijukat... Incel viselkedés.
2019. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy nyomorék, akinek komplexusai vannak a magassága miatt és gondolom az évek alatt csak gyűjtögette a haragját, aztán jól meg is keseredett. Pedig nem a magassága a fő probléma, hanem a személyisége. Az ilyen emberek nem tudják ezt magukról, mivel kisebbségi érzetük van és azt hiszik mindenki ő ellenük szövetkezett.

Az ilyeneknek előbb saját magukat kéne elfogadni, ha békében lennének sajàt magukkal akkor màris másképp látnák a világot és nem is lenne komplexusuk.

2019. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Gyökér :D
2019. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
32%

Elmondok egy sztorit:


Tegyük fel, hogy Józsika alacsony. De Józsikába szorult annyi ész, hogy ezt elfogadja, valamint próbál kompenzálni sportolással, intelligenciával és jó humorral, aránylag sikert elérve így a csajozás terén. ÁMDE, van egy ismerőse, akit nem tud megkerülni, mert mondjuk a kollégája; legyen ő Sanyika. Sanyika átlag magasságú ember, akinek még a pofája is nagy. Sanyika folyton hergeli, cseszegeti Józsikát, mondván, hogy "liliputi", "gyenge", "kínai méretű", és társai, heteken, hónapokon keresztül. Aztán elcsattan egy akkora pofon, hogy Sanyika 3 hétig szívószállal táplálkozik, és mindenki szemében Józsika lesz a szemét. Ahogy a hírben szerepel: "törpe méretű" férfi emberkedik... Kérdem: miért? Egy olyan dologgal szívatták, amin nem tud változtatni. Bezzeg ha Józsika a kockahasával, amit maga ért el, azt mondaná egy zsírkocának, hogy dagadt vagy, máris menne a feljelentés! Pedig azon lehet változtatni...


Lehet, hogy csak szerintem, de elgondolkodtató...


Ezt a másik kérdéshez is leírtam.

2019. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
De most ezt te kitaláltad, vagy tényleg megtörtént?
2019. júl. 11. 21:55
 16/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
65%

Kitaláltam. Csupán arra akartam rámutatni, hogy nem feltétlen csak a nők elutasítása vezet ilyen kirohanáshoz. A videóban az emberünk konkrétan beteg, neki a magasságával való probléma már csak sokadik szempont.

A saját történetem, hogy míg nem került a környezetembe egy mérgező ember, gyakorlatilag fel sem fogtam, hogy alacsonynak számítok (168 cm). Valahogy mindig evidens volt, hogy a nálam magasabb nőkkel nem kezdek, volt 1-2 olyan lány, aki pár centivel magasabb volt nálam, de nyilván nem a 180+-os kategória. Aztán jött ez az ember, aki a semmiből annyira lehúzta az önbizalmam, hogy évekig nem mertem társaságba se menni, mert nulla volt az önbecsülésem. Egész pontosan miatta hagytam ott egy jól fizető állást, mert ha tovább maradok, akkor valószínűleg szívószállal evett volna, mint a fenti történetemben...

Lényeg a lényeg, hogy inkább az ilyen gyökér energiavámpírokat kéne kiiktatni az életből, mert sokszor nem is a lányok tehetnek arról, ha egy férfinak kisebbségi komplexusa van (bármi miatt).

2019. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de ha bedobsz egy, a saját szád íze szerint kiagyalt történetet, és utána azt várod, hogy mások úm. "elgondolkodjanak" rajta, az szimpla manipuláció.
2019. júl. 11. 22:23
 18/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
29%

Akkor leírom nyersen, történet nélkül amit gondolok. A magasságoddal nem tudsz mihez kezdeni, a testalkatoddal igen. Ha a magasságoddal szívatnak, az oké, de ha a testalkatoddal, akkor mindenki fel van háborodva. Ezt a részét nem értem igazából a dolgoknak.

Nem tudom, miért lenne manipuláció egy kitalált történet. Engem még egy film, vagy könyv sem manipulált, de ahogy érzed. :)

2019. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Lazy Lover ***** válasza:
20%
Megint 1 alacsony srác lejárató dolog bezzeg ha 1 bálna nő ver meg egy férfit aki le dagadtozzta már menne hogy megérdemelte jól tette szemét férfi stb stb.....
2019. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Minden magasságú ember között van onbuzalomhianyos és elmebeteg is. Kicsi emberek mindig is voltak, es mindig is a magasság volt az előny. SEMMI új dolog nincs ebben. Kattannak be mindenféle emberek valami miatt.


Aki frusztrált keressen fel pszichológust.

2019. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!