Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi, aki nem tud konfliktusokat megfelelően kezelni, problémás helyzeteket megoldani, az örök "szingliségre" számíthat?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy esetleg összejön az ilyen férfinek, hogy "lesz csaja"?
2019. júl. 12. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csaja, de ettől még nem tudja kezelni konfliktust. Belőlük lesznek azok, akik úgy oldják meg a problémát, hogy kettőt odaver, aztán se.gget nyal, hogy ne hagyja el, mert megbánta. Aztán kezdődik előlről.

Ebből következik, hogy egy bizonyos típusú nővel szoktak összejönni.

2019. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én sem voltam a legjobb konfliktus kezelő, sok veszekedéssel, kiabálással. De soha nem ütöttem meg senkit, és nem is tenném. Bár ilyen jellegű kapcsolatom, csak egy volt. Azon kívül volt még egy, de ott nem voltak hasonló jellegű nagyobb viták. Voltak veszekedések, de nála már visszafogottabb voltam hangsúlyilag, mindenhogy. Ja és nem ordítoztam.
2019. júl. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész el egy konfliktuskezelő tréningre, vagy legalább olvasol könyvet a témában és fejleszted magad? Neked és a környezetednek ez lenne a legjobb.
2019. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, de ilyen hozzáállással nem fog sokáig tartani az a kapcsolat.. Aki lusta fejleszteni ezen a képességen, az meg is érdemli, hogy egyedül legyen.
2019. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából kapcsolata lehet, csak nem lesz tartós. Mivel benne vagyok, és tudom, milyen tüskék maradnak az emberben az ordítozások után, így amondó vagyok, ha nem változtatsz, egyedül öregszel meg. Én is lelépek, ha nem változik a stílus.
2019. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé esélyes a tartós "egyedülállóság" állapota ebben az esetben. A kiabálás semmit nem old meg, csak tovább növeli a feszültséget értelmetlenül, elmélyíti az érzelmi szakadékot.


Az áldozat típusú nőknek ez bejöhet - de nem garancia, hogy a mai világban még a szolgalelkű nők is rabszolgák maradjanak mindvégig...


Ők is megváltozhatnak, amint rájönnek - LÉTEZIK AZ ÖNBECSÜLÉS FOGALMA! (Amint "felnyitják a szemüket" jóindulatú ismerőseik, barátaik...)

2019. júl. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!