Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy egy férfi az "örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy férfi az "örök fiatal", a nőknél meg már gáz ha 30 fölött vannak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt a kifejezést az életben is. Ezt az örök fiatalt, meg hogy egy nő 30 felett már értékét veszti, egy férfi a kor előrehaladtával meg csak egyre jobb lesz..
2017. jún. 1. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez maximum csak a gyerekvállalásra való alkalmasságra igaz a nőknél.


De minden másban hülyeség.

2017. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nettó baromság.
2017. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem igaz. SAJNOS

22L

2017. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Igaz... objektíven nem. Aztán, hogy ki mit gondol, azt úgysem tudod megváltoztatni.
2017. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Már miért lenne gáz?

A nő és a férfi fénykora is elkezd egyszer hanyatlani, de ez a 30-as szám hülyeség, ha fiatalos, csinos, akkor oly mindegy hogy elérte-e a 30-at vagy sem!

2017. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Férjemnek nemrég volt osztálytalálkozója, nem tudott elmenni, mert külföldön élünk. De küldtek fényképeket és pont azt állapítottuk meg, hogy a 40 felé közeledő pasik hogy le vannak pukkanva, kopaszodó, pocakos, stb. Szóval nem, nem mindenkire igaz.


Én már jóval 30 fölött vagyok, és nem érzem magam gáznak. Igaz ahol én élek, ott még a 60 évesek is aktívak, sportolnak és nem érzik magukat öregnek.

2017. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez így ebben a formában hülyeség. Láttam én már olyan 40-es nőket, hogy igen csak nehéz volt levenni róla a szemem. Az öregedésnek nem sok köze van ahhoz,hogy nőről vagy férfiről van szó, az egyik befolyásoló tényező inkább az élet mód.
2017. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. A 30 az új húsz, legalábbis a nőknél.


A legtöbb nőismerősöm harmincasként még borzasztóan nem a családalapításra gondol, az exem 33 volt, mikor "még élni akarok" jeligével lelépett (nem valami szoli-műköröm particica volt, hanem normális nő, legalábbis azt gondoltam)

2017. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,30-as évek a legjobb időszak egy nő életében.
2017. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb eveimet elem:) 35N
2017. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!