Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívjunk gyermektelen baráti...

Hívjunk gyermektelen baráti párt babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Van egy baráti pár (igazából a férjem és a srác barátok),akiknek két éve nem jön a baba. Nálunk 8 hetes a baba. A férjem már többször találkozott a sráccal, akin látszik,hogy jönne, ha hívnánk, csak szerintem nem tudja,hogy reagálna a felesége.

A lány nagyon magába van fordulva. Terhességem alatt többször volt bántó, nyilván mert nekünk összejött,nekik meg nem. Ezért nem is bántom. Nagyon őszintén, nekem mindegy lenne,hogy jönnek vagy nem, de a férjem szeretné.

Meghívjuk őket?


2012. febr. 1. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. max ha rettenetesre sikerül a találka akkor többé a férjed sem fogja erőltetni és találkozik egyéb helyeken a barátjával (kocsma, étterem).
2012. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljatok rá, ha nagyon nem szeretne jönni a lány, akkor maximum lemondja valamilyen ürüggyel.
2012. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gyermektelen ,,bántókat" sosem értettem!

Baj hogy Neked van petesejted?

Nekem viszonylag későn (36 voltam)jött össze, mert így alakult a magánéletem, de ha már valakinek volt, akkor is max ott sírtam, ahol senki sem...

Most 39 vagyok és 1 éve nem menstruálok (korai klimax), pedig ezelőtt rendszeres volt.

Most bántsak valakit, akinek 2-3 gyereke van?

Elhiszem hogy maga alatt van, de attól még Ti had örüljetek felhőtlenül!

2012. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A sráccal közöljétek a meghívást, ő majd megbeszéli a feleségével, van-e kedve eljönni. Mondjátok meg finoman a barátotoknak, hogy szívesen látjátok őket, de ha a felesége részéről problémás a dolog, megértitek.

Én 5 évig vártam babára, közben minden barátunknak született gyereke, így mindkét oldalt megértem. Tapintatosan kell kezelni az ilyen helyzetet, hiszen nagy lelki teher a meddőség.

2012. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

A "bántó" az mit takar?

Ha még nem is jön nekik össze, akkor is bunkóság...


Ha ő "bántó", akkor neked nem kell tapintatosnak lenned, nem érdemelte ki.

Hívd meg őket, ha nem akarnak, úgyse jönnek.

Mindenképp úgy lenne illő, hogy hívod őket.

2012. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy áltsulis barátnőm akivel évek óta nem találkoztam. Amikor megtudta, hogy megszültem egyből jött látogatni, pedig ők már 2.5 éve próbálkoznak a babával. Ő egyáltalán nem volt irígy, örömmel dajkálta a lányomat.

Hívd meg őket, max hamar hazamennek, vagy el sem mennek.

2012. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljék meg ezt a srácok, ők valahogy "rugalmasabbak" az ilyen ügyekben. Egyszer hívjátok meg őket ( a férjed a barátját, aki majd megbeszéli a feleségével). Ha nem akarnak úgy sem fognak elmenni.
2012. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A bántó alatt azt értem,hogy amikor babát vártam, többször beszólt az elveimmel kapcsolatban. Igazából minden véleményezett, amikor az jött szóba,hogy mit,hogyan fogok majd csinálni.

Nagyon egyértelmű volt,hogy ha mondta valamit, csak azért is az ellenkezőjét mondta.

Hát meghívjuk Őket, aztán majd látja,hogy el akar-e jönni!

2012. febr. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!