Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan viszonyultok a lányok bőrproblémáihoz?

Figyelt kérdés

Bőrprobléma alatt aknés vagy tág pórusú bőrt értek, leginkább arcon.

Nekem inkább utóbbi van, amit kezelek itthon és kozmetikussal is, de tökéletes, makulátlan bőröm sosem lesz.


Mi az ami miatt nem ismerkednétek ilyen téren egy lánnyal?


2019. júl. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdekelnek a bőrproblémák, ha a lánynak van szíve és agya.
2019. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, off : miért ne lehetne szép bőröd? Azért mert a kozmikusod össze - vissza keni /kezeli? Menj bőrgyógyász végzettségű kozmetológushoz, ő biztosan fog segíteni, ugyanis ha tényleg problémás a bőröd, azt nem csak tünetileg kell kezelni, hanem az orvos tud írni beutalót pl laborba, esetleg mintát /kenetet is vehet!

Kérlek, hidd el, hogy nem kell beletörődnöd abba, hogy "ilyen a bőröd". Nagyon hatékony megoldások vannak, csak megfelelő szakembereket kell keresned. Nekem pl endokrológus segített! Igen, bőrproblémákon is, bár én bőrgyógyásznál kezdtem.

2019. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Hidd el, nem érdekli őket. :D

Az exeim a sminket se vették észre az arcomon, bár sokat nem is használtam.

2019. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

attól függ mennyira durva. Ha csak kevés, akkor nem zavar.

[link]


Ha ilyen, akkor sajnos nem vonz :S

2019. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Férfiként azt tapasztalom, hogy férfitársaimat szinte egyáltalán nem zavarják a szépséghibák, de sok esetben még a komolyabb defektek sem. Jó, nyilván egy pattanásos, kapafogú, kancsal lány nem fog (komoly kapcsolatra!) megszerezni egy magas, széles vállú szépfiút, de simán találhat átlagos férfit magának. Ezzel szemben a nőknek -- számomra úgy tűnik -- mintha valami különleges képességük lenne az ilyen hibák megfigyelésére, és bizony pár ilyen után jelez náluk "a műszer", hogy a férfi felejtős.

Ez a jelenség a Tinderrel még jellemzőbbé vált. A férfiak mindenkire rámozdulnak, akinek puncija van, a lányok meg: [link]

2019. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!