Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy egyszerű dolog a párkeresés?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon emberfüggő. Eléggé visszahúzódó típusú férfi vagyok, nem a társaság középpontja. Külsőre a nők eddigi véleményei alapján átlag alatti és kövér. Pénzem és igazából ötletem sincs annyi, hogy lenyűgözzek egy nőt bármivel is. Arról nem is beszélve milyen kényelmetlen állandóan a buszt vagy a vonatot várni még hétvégén is, hogy elutazzak hozzá. Arról már inkább nem is beszélek, hogy a szexig eljutni lehetetlen dolognak tűnik. Szóval ez legkevésbé sem szórakoztató és könnyű.
2019. júl. 14. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Minimum átlagos embereknek könnyū. Amint írtad, te átlagon alatti vagy, tehát nem tudom min csodálkozol.
2019. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Az egyszerű embereknek könnyű, ők könnyen alkalmazkodnak, nincsenek reménytelen vágyaik, ők azok a tipikus "boldog emberek" akik sokszor még a fejük felett lebegő Damocles kardja ellenére is boldogok - mert egyszerűek. Nem agyalnak túl mindent, nem aggódnak, nem félnek. Irigylem őket.


De ezt nem magunk választjuk.

2019. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak az egyszerűeknek könnyű, bár az tény, hogy ha túl intelligens vagy, akkor elég nehéz valakit találnod magad mellé, már ha igazi társat keresel, és nem csak ágymelegítőt.
2019. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek egyszerű, és úgy váltogatják egymást, mint a fehérneműt. Sajna ez van.
2019. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. szerencséjük van

2. alacsonyak az elvárásaik


Valódi társat találni aki hozzád hasonlóan gondolkozik, tetszik külsőre is, belsőre is és lehet vele tervezni nagyon nehéz.


DE neked az a fő bajod, hogy nem is akarsz társat. Ha elméletben is nyűgnek tartod fölösleges párt keresned. Neked találták ki a fizetős lányokat, barátnő feelinget is kérhetsz.

2019. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!