Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrány a fiatalon történő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a fiatalon történő megkomolyodás?

Figyelt kérdés
Még csak a 20-as éveim elején járok, de nagyon meguntam már ezt, hogy kb mindenki mindenkivel. 16-17 évesen még menő ez a nagy kavargatás, de ebben a korban szerintem már elég gyerekes. Sajnos az a baj, hogy ezt kevesen gondolják így. Szeretnék egy normális társat, akivel hosszútávra lehet tervezni és akivel akár a családalapítás is megtörténhet(nyilván nem most). Hiszen szerintem fontos valakihez tartozni, főleg, hogy már felnőttünk és a saját életünket alakítjuk. Viszont úgy vettem észre, hogy napjainkban ez a felfogás inkább hátrány; mint előny :/

2019. febr. 18. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy lány vagy vagy pasi.


Ha Te így érzel nem kell ellene tenned, ilyen kapcsolatra törekedj, fogsz ehhez párt találni.

Valóban ez a korosztály még nem gondolkodik komoly kapcsolaton, családalapításon, már csak azért sem mert nagy részük még tanul.


Nem hinném,hogy hátrány ez a felfogás,de -ahogy írtam is- manapság ritka,hogy valaki ennyi idősen erre vágyik.

2019. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és köszi a normális kommentet! Nem most vágyok még a családra, csak egy tartalmas és normális párkapcsolatra, ami olyan, hogy az xy évek eltelte után is jól működik és utána majd lehet az illetővel a jövőt is tervezni :)
2019. febr. 18. 11:30
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez a normális hozzáállás. Nálad egy kicsit idősebben, elképedve olvasom, hogy húszonéves lányok 25-30 partnerrel is kavartak már. Ezt nem tudom, hogyan tudták elérni. (Hogy senkiben nem találták meg a "valódit" ennyiből? ) Mert szerintem az egyszámjegyű is sok lenne.
2019. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a normálisabbak legjava van 18-20 körül megáll egy mellett. Az hogy más okokból évekkel később szét mennek e, az már más tészta. Viszont igen, a mai fiatalok mennek és fűvel-fával. Bár ez se igaz teljesen, mert ha nem felel meg nekik valaki, akkor úgy se fognak azzal :)


Lehet sokan lenéznének érte, de felnőtt fejjel voltam együtt egy gyerek lánnyal.

Nincs kedvem leírni ide is, úgy hogy linkelek egy kérdést, ahol kifejtettem ezt már korábban.

Nem keresek párt már.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


2. oldal 20#-as válasz az enyém.

Szóval aki köpködni akar, olvassa el ott a hozzászólásomat, és ha még utána is akar, tegye meg, nem érdekel.


Röviden és tömören: nem igazán volt sikerem az életben. Anyukám meghalt, a leírtak alapján, amiket amott elmondtam, végig egy senkinek éreztem magam. Viszont amit nem jegyeztem meg, hogy volt egy durva dolog amivel megvádoltak és évekig meghurcoltak.

Sajnos akkor voltam az egész közepében, mikor megismertem azt a lányt. Mindig is olyan fajta voltam, hogy túl könnyen szerettem bele valakibe. Így ebbe a lányba is 1 hét alatt belezúgtam és igen, 5 év távlatából, úgy hogy másfél évet voltunk együtt, majdnem minden napi szinten, mai napig nem tettem túl magam rajta. Belebetegedtem, de sosem kerestem meg újra.

Tudom és tudtam is, hogy a kapcsolatunk alatt túlságosan unalmas személyiség voltam. Mivel fiatal volt és az apja és a környezete folytonosan támadott minket, nem mertem vele sosem semerre elmenni. Nem igazán jártam a kedvében.

A végén annyira belekényelmesedtem az egészbe, hogy nem is vágytam rá. Persze, amikor összejöttünk, pont hogy az ellenkezőjét ígértem neki, hogy menni fogunk ide-oda. Tényleg azt akartam hogy így legyen.

Csak aztán jöttek ugyan azok a dolgok, amivel megvoltam hurcolva. Ez is kihatott a kapcsolatunkra.


A lányt azután vesztettem el, hogy elment az anyja (meghalt, 45 évesen).

Akkor az apjához kerülvén, elvesztettem a lányt. Teletömték a fejét azzal, hogy nem illettünk össze, temetés után 1 nappal családi buliba vitték, életébe először ivott ott alkoholt. És szerintem az unokatesójával megcsalt.

Abból gondolom, hogy akkor ismerte meg, és a gyerek félmeztelen képeket küldözgetett nekik magáról, meg volt egy érdekes üzenete a srácnak. Sajnos belém égett, de most nincs kedvem leírni azt is.

Amúgy exem is bevallotta akkor, hogy kicsit bele szeretett. Bár a szexet tagadta végig, hogy megcsalt volna.

Szóval tele tömték a fejét, hogy nem kell megállni az első pasinál, aki az útjába kerül.


Nem követtem teljesen nyomon az utánam következő életét, azóta ugye 5 év telt el. Annyit tudok, hogy volt pár pasija, illetve sokan mondogatták, hogy rengeteg pasival feküdt össze. 17 és fél évesen elköltözött az akkori pasijához, mert az apja tiltotta mindentől, de már ezzel sem ment semmire.

A sulit sem fejezte be, nem tanult, kibukott. Ott van 8 általánossal.

Aztán szét ment az akkori pasijától, alig egy évig voltak együtt, vissza ment az egyik exéhez, akkor megkeresett pont engemet is, úgy hogy le voltam nála tiltva. 3 és fél évvel később a szakításunk után keresett meg.

Ledöbbentem, nem tudtam mit akar. Aztán állítólag barátkozni akart, csak mivel volt valakim, illetve sosem lettem túl rajta, így tiltottam inkább. Nem volt egy hónapot a pasijával (amúgy nála is ott lakott), megcsalta a gyereket és költözött is a sráchoz oda, akivel történt a megcsalás.

Aztán nem bírt a vérével és azt is megcsalta, most egy kitudja már hányadik pasival van együtt. Természetesen ott is ott lakik. És tudom, hogy simán megcsalta volna már azt is, az exel, akit az újjal csalt meg.

Nem tudom meddig lesznek együtt, de valahogy kételkedem, hogy együtt fognak maradni örökre.


19, idén lesz 20 éves exem.

2019. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú hozzászóló vagyok:

Még annyit hozzá akartam tenni a dolgokhoz, hogy szerintem aki ilyen csinál, már mint képes megcsalni a pasiját: szerintem nem szerelmes igazából a másikba se.

Már mint nem tudom elképzelni azt, hogy valódi szerelemmel vonzódna az illetőhöz. Ahol szexel indít az ember, ott nem mindig lesz igazi szerelem. Legalább is exemre ezt érzem.

2019. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

3-as, ha ennyire analfabéta vagy, mért szólsz hozzá bármihez is, ahelyett, hogy újrajárnád az első osztályt?


"Mert szerintem az egyszámjegyű is sok lenne." - A 0 is egy számjegy, te idióta...

2019. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6. v.!


Miért kell provokálni és tudatosan félremagyarázni a dolgokat?

Az egyszámjegyű az max. 9 -et jelent.

2019. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na skacok azért ne vesszetek össze, ha lehet! :D Tisztára büszke vagyok, hogy normális válaszokat kaptam, a kérdés sem polgárpukkasztó, így fura is lenne itt látni tipik “netharcot”.
2019. febr. 18. 12:43
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

"Az egyszámjegyű az max. 9 -et jelent."


Az egy számjegy az valóban max. 9-et jelenthet, az viszont, hogy "Mert szerintem az egyszámjegyű is sok lenne." szimplán értelmetlen. Nem félremagyarázásról van szó, csak nem vagy tisztában az elemi szintű matematikával.


0, 1, 2, 3, 4... 9 = egy számjegy.

10, 11, 12... 99 = két számjegy.


Ezek alapján neked az 1 partner is sok lenne. Ennek fényében furcsa, hogy te ítéled meg az általad említett lányt, mert milyen sok partnere volt, miközben te a számjegy szó jelentését sem ismered, és a matematikai tudásod alulmúlja az általános iskola alsó tagozat szintjét.

2019. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, hogy a kérdésre is válaszoljak:


"Hiszen szerintem fontos valakihez tartozni, főleg, hogy már felnőttünk és a saját életünket alakítjuk. Viszont úgy vettem észre, hogy napjainkban ez a felfogás inkább hátrány; mint előny :/" - Van, akinek fontos, van, akinek nem. Nem értem, miért kellene bármelyik felet is erkölcsileg kiemelni. Ha neked az a fontos, hogy komoly kapcsolatod legyen, akkor erre törekedj, ehhez keress partnert. Aki csupán szexkapcsolatot keres, az pedig ahhoz keressen partnert. Nyilván a te helyzeted a nehezebb, de kétlem, hogy az a nő, aki mondjuk nem komoly kapcsolatot keres, kevesebb lenne nálad emiatt... Ha korrekt, elmondja, nem hülyít senkit, ezáltal nem árt senkinek, egyszerűen primitív dolog bélyegezni, meg számolgatni, hogy 25-30, vagy akár 90 partnere volt, mert egyikkel sem ártott senkinek. Ha neki így jó, éljen így boldogan.


Neked pedig sok sikert a hosszútávú párkapcsolathoz, én is a 20-as éveim elején jártam, mikor megtaláltam jelenlegi barátnőmet, azóta is (6 éve) együtt. Szóval van erre is lehetőség, ne add fel ;)

2019. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!