Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány és emiatt elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány és emiatt elveszíthetem az új barátnőmet ha 34 éves férfiként azt mondom neki hogy még nagyon tapasztalatlan vagyok a szex terén és nem nagyon tudom mit kell csinálni és szeretném ha megmutatná a dolgokat és tanítanál szexre?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 7 válaszoló volt, ennek hogy veszed a 90 %-át? Mondjuk azt nem értem mit nem lehet azon érteni, hogy ha valaki egy átlagos érzelmes szenvedélyes egészséges sportos ember szinte nulla tapasztalattal, ak nemijed meg az új helyzetektől, és feltalálja magát, ráadásul még szerelmes is, azzal jobb az ágyban mint a kimért érzéketlen erőszakos vagy lagymatag hidegvérű casanovával, még ha gyűjtött is előtte 100 strigulát. N
2019. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én biztos megtanítanálak szívesen mindenre!
2019. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne hátrány. Sok év után mondom, az ember így is folyton változik. Úra és újra fel kell fedezni egymást és önmagunkat. Akkor most az első hullámvölgynél vagy akár csak szexuális változásnál / problémánál szét kell menni? Ezt meg is válaszolom: igen. Felszíneséknél így megy és ez a divat. Ha számít a véleményem, mellőzd azt, aki így gondolkodik. Csak a baj lesz vele és nem csak a szex miatt.
2019. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!