Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy addig nem akarok összejönni senkivel, amíg le nem fogyok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha vékonyan, sportosan ismerne meg. Akinek már teljesen más az életmódja. Még az elején vagyok. Tudom, vannak, akiknek bejönnek a husis lányok, de annak meg akkor nem fogok bejönni, ha lefogyok. Nem a pasik miatt csinálom, magam miatt, de azért persze bennem van az is, hogy szeretnék tetszeni másoknak és egy kész nőt kapjanak, ne olyat, aki még keresi, formálja önmagát.


24/L


2019. júl. 14. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Valahol érthető, de azért próbálj meg nem beleesni az önkínzás hibájába. A lényeg az egyensúly. Ettől függetlenül kitartást és sikert kívánok neked.
2019. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szíved joga. Sok sikert.

32/f

2019. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem normális, az akaratnak semmi köze a realitáshoz. Az akarat az akarat. Én meg 80 milliót akarok keresni havonta. Normáááális?
2019. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Vagy ez egy remek alkalom lenne, hogy kiszűrd azokat, akiket csak a külsőd érdekelne.
2019. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem normális. Úgy gondolom hogy szeretni kell magad mielőtt belefogsz egy kapcsolatba. Én is azért nem próbálkoztam még a párkereséssel mert előbb rendbe szeretném tenni magam. Már ha sikerül, ha nem akkor nem :D Sok sikert!


24F

2019. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Segítsek fogyni-mozogni? ;)
2019. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Milyen magas vagy és hány kiló? :)
2019. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

A saját esetemet írom le: összejöttem 20 kiló túlsúllyal egy sráccal, akinek mindig vékony barátnői vannak. Valamit látott bennem, a személyiségemben, ami annyira megfogta, fene tudja. Nahyon szerettük egymást, királynőként bánt velem. Kevés volt a súlyom miatt az önbizalmam, de minden nap elmondta, hogy gyönyörű vagyok, neki tetszem és csak akkor fogyjak, ha magam miatt akarok.

Eljött az a pont, hogy éreztem az erőt magamban és sikerült lefogynom. Most is ugyanúgy szeret, most is minden nap elmondja, hogy mennyire látszik a változás és hogy gyönyörű vagyok. És nekem ks több lett az önbizalmam és nagyon sokat bátorított mindig, hogy kitartsak.

Gondolj bele: ez a srác szerette annyira a belsőmet, hogy elfogadja azt a régi külsőmet is és velem akarjon lenni. Most meg a külsőmmel is elértem azt, amit kitűztem célul. De közben azt is tudom, hogy ő ki fog mellettem tartani és nem kell amiatt aggódnom, hogy ha babavárás alatt pl felszedek pár kilót, majd elhagy. Mert ha lefogynék és úgy ismerkednék meg valakivel, akinek csak a vékony csajok kellenek és aki észre sem vett volna anno, akkor biztosan attól félnék, hogy ha idősebb leszek, nem sikerül egy életen át bomba formát tartanom, akkor majd elhagy. És bennem lenne egy keserűség, hogy régen nem kellettem volna neki.

Szóval szerintem jó mérce, ha valaki úgy is veled akar lenni, plusz kilóval, mert nem csak a tested miatt akar veled lenni. Miért ne lehetnél addig is boldog, addig is szeretve, amíg eléred a célod.

25/N

2019. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Akkor egészítsd ki egy pszichológussal is, mert lefogyva ok, hogy kifogsz valakit, de mi van ha szülsz? Félremegy, mert felmegy Rád 10 kg?


Olyan csávót kell találni, aki magadért szeret, akár ducin, akár normál súllyal, akár vékonyan, mindenhogy. Csak ahhoz megfelelő psziché kell.

Viszont ha másoknak akarsz tetszeni és ezért fogysz le, nem a saját egészségedért és hogy magadnak tetszél, baj van a toronyban,pardon.

2019. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Szevasz pacal, mennyit nyomsz fekve?
2019. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!