Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jövőben akarok párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben akarok párkapcsolatot, családot, viszont rosszul vagyok az ismerkedési fázistól?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam azon hogy mit szeretnék a jövőben, és abban szerepel egy hűséges odaadó társ, gyerekek, közös otthon... szóval minden ami a tökéletes párkapcsolatba bele tartozik, jo oké tudom hogy nincsen tökéletes párkapcsolat de értitek mit akartam mondani...

Az a baj ezzel, hogy egyenesen rosszul vagyok az ismerkedési fázistól egy pasival...pedig máshogy hogy is lehetne gyerekem nemigaz?

Az üzenet váltások, az hogy mindig írna hogy vagy, hogy telt a napod, mit csinálsz ma/holnap...

A mesterkélt randevúk...

Nem tudom ez miért alakult ki bennem...

Más is van ezzel így?

22 l


2019. jún. 24. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Üdv a klubban. Bár ezt az időszakot inkább a bizonytalansága miatt nem szeretem, nem a romantika miatt.

32/f

2019. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a legszebb időszak és a párkapcsolat alapja. Ha az elején nincs a botladozás és a szerelem, a randevúk és a kellemes érzések, akkor nem lesz belőle semmi. Régen volt ez szokás, az embereket összeboronálták érdekek alapján, aztán gyerekük lett, vagyonközösségük. Az nem szerelem.
2019. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Halmai Annamária ***** válasza:
96%
Olyan pasival ismerkedj esetleg aki tetszik és akkor nem lesz ilyen problémád.
2019. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyén állsz hozzá. Nem minden randevú mestekélt. Próbálj meg olyan társat keresni, akivel természetesebbnek érzed a társalgást. Amúgy nem muszáj föltétlenül idegen emberek közt keresgélni, ha teheted, akkor elōfordulhat az is, hogy akár ismerōs környezetben találsz rá a párodra, ha ez megkönnyíti azt, hogy már az elején természetesebbnek érezd a társaságát, akkor jobb lehet. Nem kell mindig az “idegenben” keresgélni.

Egyik közeli ismerōsömnek volt olyan esete, hogy folyamatosan ismerkedett mindenhol, elég nyíltan sok mindenkivel randizott itt-ott, akár másik országban is, de végül olyan férfival kötelezōdött el, akit régóta ismert egyetemrōl, aztán késōbb újra egymásra találtak.

2019. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de engem a megállapodással szemben pont az a gondolat feszít, hogy nincs több ismerkedés.

Pedig van már gyerekem.

Viszont amondó vagyok, hogy ha valóban tetszene egy fiú, akkor érdeklődnél iránta és bőven lenne kedved futni vele ezeket a köröket. Muszájból illetve elvásárokkal teli mondjuk megértem, hogy nincs affinitásod. Ahhoz nekem sem lenne. De én nem azért ismerkedem mert kell... Hanem mert jól esik. Ha nem akkor lépek is tovább még idejében.

2019. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik valaki, kedvelsz valakit, akkor szívesen csinálod vele ezt az ismerkedési fázist
2019. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien irtatok!

Tehát akkor úgy is érthetem, hogy ha valakivel nem akarom végig csinálni ezt az ismerkedési fázist, akkor az illető nem tetszik nekem eléggé?

2019. jún. 24. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Jah...átérzem én is így vagyok, legszívesebben átugornám ezt a részt. Tekintve hogy nem is vagyok jó benne... Nem tudok hazudni, nem tudom "eladni" magam. Ahh de mindegy mert ezt nem lehet kihagyni sajnos.

F36

2019. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!