Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ismerősöm, akivel régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm, akivel régebben kavarogtam, most ezeket csinálja, hogy tudnám helyrehozni a dolgot?

Figyelt kérdés
Pár napja lementem egy buliba, ott volt ő is, jött velem szembe, de épp akkor találták be mások is, és elvonták a figyelmét. Ezért nem sikerült úgy elkapni a szemkontaktust, hogy rá is tudjak köszönni. (Sajnos nekem ezzel amúgy is vannak gondjaim, nem bunkósóágból, hanem mert enyhén szociofóbiás vagyok, így ez nekem eléggé nehezemre szokott esni, de azért mindig törekszem, hogy ne legyen ilyen jellegű sértődés.) Utána az este folyamán még többször is találkoztunk. Többször is elég nyilvnvalóan ráköszöntem, nem fogadta. Konkrétan láthatatlannak éreztem magam, mert így kb szeme se rebbent, teljesen átnézett rajtam, nem is értem, hogy ez amúgy hogyan lehetséges. Utána egy asztaltársaságba kerültünk. Próbáltam valahogy helyrehozni a dolgot, de semmiféle szemkontaktust nem létesített velem. Utána eltűnt, majd nem sokkal később előkerült. Egyenesen odajött hozzám, megölelt, puszi puszi, de egyáltalán nem kedvesen, mint amikor tényleg örülsz, ha látsz valakit, plusz még oda is vetette, hogy na jól van ha már ennyire nem akarsz észrevenni, akkor tessék, vagy valami hasonlót. Lehet ezt még valahogy rendezni? Nem reagálta egy kicsit túl a dolgot?
2019. júl. 14. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sértődni akar, sértődjön. Amúgy sincs sok közötök egymáshoz, ha csak arra voltatok jók egymásnak, hogy "kavarjatok". Amúgy, gyerekes játszma, csak azért, hogy figyeljenek rá.
2019. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezen rágódni, meg ha akarna valamit még tőled akkor tenne érte! Voltsm én is úgy a cégnél, hogy oda szokok menni egy nőhöz beszélgetni, meg egész jóban is vagyunk. Mégis volt olyan, hogy előttem ment egy kollégám, mikor kijött az öltözőből. Őt észrevettem meg vidám veszélgetés közepette mentek befelé. Engem meg észre sem vett. Kicsit bosszantott, de nemigazán idegesítettem magam rajta, mert annyit nem ért a csaj.
2019. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!