Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jön be a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a férfiaknak az olyan nők akik abszolút semmi sminket, alapozót nem használnak és utálják is ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Előre megsúgom, kedves kérdező, hogy a férfiak nem veszik észre a természetes sminket egy nőn. Azt hiszik, nincs rajta egyáltalán.
2019. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem ilyen vagyok, bár van egy BB krémem, amit néha használok és egy szemöldökceruzám, amit naponta, mert anélkül nagyon világos és alig látni. Viszont ezt is abszolút természetesre csinálom, ha nem mondom meg, akkor senki nem látja, hogy segítettem egy kicsit a színén. A férjemnek ez nagyon tetszik, ő kifejezetten utálja, ha egy nő sminkel, de más se panaszkodott még emiatt.
2019. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne, nem szeretem a sminkeket. Nem szeretem, ha valaki ezek által akar szépnek tűnni, hiszen valahol hazugság és nem lehet mindig sminket viselni.
2019. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre jó válasz, van aki jól néz ki enélkül is, van aki meg nem.
2019. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be.

Butaságnak tartom.

2019. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Az előző vagyok. A smink nem jön be.
2019. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Alap smink mindenkin dob egy kicsit.

Van aki lustaságból nem sminkel van aki allergiás rá, van aki meg pont lesz..rja ki mit csinál magával.

2019. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Nőtől függ, hogy nélküle hogy néz ki.
2019. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok férfinak bejön, kérdés az, hogy neked bejönnek-e azok a férfiak akiknek ez a jó.

Én a sminket (minimális)magam miatt használom, és azoknak a férfiaknak akikkel voltam tetszett is, megszokták. Nagyon jó kozmetikumokat lehet már kapni kis ügyességgel lehet úgy sminkelni, hogy természetesnek hasson, de még sem az az ágyból kifordult és gyerünk kinézettel maradok egész napra.

42/N

2019. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ohh, fogadok, ha találsz nem fog tetszeni, mert "ronda".
2019. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!