Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít el minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem volt kapcsolatom. Nem azt mondom, hogy "nekem muszáj találni valakit" de elnézve a mai társadalmat, egy átlag embernek sokkal hamarabb van már párja.


Amit rólam tudni lehet, hogy átlagos a testalkatom, 184 cm mgas vagyok, semmi kirívó nincs rajtam. Debrecenben élek, így elég nagynak kellene lenni a városnak, és mégis.


Külsőre természetesen nekem is van ideálom, de nyílván nem várom el hogy úgy nézzen ki a lány, az csak pulsszpont.


Lehet személységemből adódóan, de főleg hobbijaim miatt nem vagyok eljárós, buliba egyenesen nem is akarok menni.


Vagy egyből elutasítást kapok, vagy ha beszélgetni kezdünk is facebookon, eltűnik egy idő után. Lehet én vagyok maradi, de szeretem előbb megismerni az embereket, nem egyből egy hét után randira hivni. Mit csináljak máshogy?



#társkeresés #tini párkopcsolatok
2019. máj. 24. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

1. mert nem nézel ki elég jól

2. mert introvertált vagy

3. mert nem hajtasz rá azonnal egy lányra, így barátzónába kerülsz

2019. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj azért kicsit kimozdulni otthonról. Nem kell minden hétvégén, de legalább egy kicsit. Ha élőben ismerkedsz vele és utána írsz rá a facebookon, és bejöttél neki akkor nagyobb eséllyel válaszol neked. Szerintem. Először próbálkozz élőben és utána írj rá az interneten, ne fordítva.
2019. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!