Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Làtàssèrült làny hogy talàlhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Làtàssèrült làny hogy talàlhat kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 19:30
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
96%
könnyen régebben sokat jártam a vakok intézetéhez hát elég sok csinos szép lány volt ott a férfiak sokkal toleránsabbak a hibákkal szemben
2019. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A férfiak toleránsak a hibákkal kapcsolatban ezzel szemben a nőkben elég erőteljes érvényesül a biológiai szelekció ösztöne.
2019. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Hát nem itt az biztos.


Bár attól függ mennyire látássérült.

100%?

Ha fél szemére nem látna, azt még bevállalnám, de ha valaki teljesen vak.... azt már szerintem lelkileg nem bírnám.

2019. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
61%
például Agárdi Szilvia nagyon csinos szép nő
2019. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Milyen szinten látássérült?
2019. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar az ilyesmi, ha amúgy a lány kedves.
2019. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy kizárólag látó társat keres, vagy elfogad látássérültet is?


A hogy alatt mit értesz?Módszert/tippet arra,hogy mi módon ismerkedj, vagy inkább a hol kérdésre keresel választ?

Mondhatnánk,hogy bárhol tudsz ismerkedni, de természetesen, amit Te is tudsz, hátránnyal indulsz.

Tudom,hogy sokan óva intenek az internetes társkereséstől, de az esetedben talán mégis megoldás lehetne. Felvállalva,hogy látássérült vagy, és egy kicsit részletesebben leírva milyen társat keresel, és mennyire vagy önálló életre képes.

2019. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Akárhol. Mi férfiak komolyabbak vagyunk a nőknél, nem gond az ilyesmi.
2019. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Igazabol barhol tudsz ismerkedni, de kerdes hogy csak lato johet szoba vagy latasserult is. Ha ez utobbi se gond en ajanlanam a kulonfele alapitvanyok, szervezetek (Lass, Kerek vilag stb) altal tartott programokat. Itt olyanokkal ismerkedhetsz akik hasonlo helyzetben vannak mint te. Tapasztalatbol mondom hogy a lato ferfiak nem olyan elfogadok ezzel mint mondjak, hiszen a vaksag sokszor esztetikai hibat is okoz pl kicsi vagy melyen ulo szemek. En ugy voltam ezzel regen hogy csak lato ferfit kepzeltem el magamnak, akinek nincs semmi latasserulese. Nem igy lett es ma mar nem banom.


Udv

Egy latasserult No

2019. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor bárhol.
2019. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!