Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak többségének ( köztük nekem is) bejönnek a ribizli tipusú csajok, de viszont normális kapcsolatra, már nem kéne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a pélótokkal gondolkodtok?

Csak költői kérdés.

2019. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a meggyet jobbszeretem
2019. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert a férfiak többsége buta, mint a segg. :3

Ahogy a nők többsége is.

2019. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a férfiak többségére ez jellemzō lenne. Gondolom amire te gondolsz, az a csinos, szexi, vonzó kinézetū lányok.. a férfiak többségének ez bejön.. nem kell ehhez ribi legyen a csaj.

A viselkedése miatt válik a nō “ribizli típussá”, ez nem igazán van összefüggésbe a kinézettel.

Habár ha neked pusztán attól lesz vonzó egy nō, hogy mutogatja magát és mindenét kipakolja a kirakatba, ez a te ízlésed. A szépséget, vonzerōt nem ez határozza meg véleményem szerint.

2019. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert álszentek vagytok?🤷🏻‍♀️
2019. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert szívesen tologatnád, mint a lopott biciklit, viszont kapcsolatban folyamatosan attól paráznál, hogy ezt melletted mások is megteszik vele.
2019. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Barnabas333 ***** válasza:
Nekem egy ilyen barátnőm volt, én megpróbáltam komolyat vele, de nem becsült meg rengeteg férfival lefeküdt. És hiába mondtam akkor vegyünk be másokat, csak titokban csinálta. Meg az ilyen nők dolgozni képtelenek... Mert ha néha félre dug azt még élviseltem volna, de nagyüzemben csinálta. A családom meg fújt rám...
2019. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!