Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Niggamaci kérdése:

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Most a GyK-ra értem a kérdést. Van egyáltalán olyan, aki nem trollkodni jött ide, hanem tényleg segíteni?

Miért van az, ha valaki (pl. ezotéria, nagyszerû példa) egy kicsit is hihetetlenebb dolgot ír, akkor már képzelôdik, túl sok filmet néz, hazudik stb. Miért kell mindenbe belemagyarázni a dolgokat, és örökké szkeptikuskodni, miért nem lehet igazán segíteni?

Miért van az, ha kiírok egy kérdést, az elsô válasz már is hasznavehetetlen hülyeség?

Miért kell lepontozni azokat, akiknek a véleményük nem egyezik a tiéddel? Az a lényeg, hogy hasznos-e a válasz, nem pedig, hogy neked tetszik, vagy vicces-e.

Nektek mi a véleményetek? Ti nem vettétek észre?


ÉRTELMES válaszokat várok, megköszönném!



2014. máj. 5. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Sokszor olvasok itt értelmes válaszokat. De az ezotéria rovatban csak szkeptikusnak lehet lenni, mert az egész csak képzelődés.
2014. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, szerintem nagyban függ a feltett kérdés jellegétől és a kategóriától is. Én még egy kérdésemre sem kaptam trollkodó választ, olyan volt sajna hogy máig nem válaszolt senki (többször kiemeltem a kérdést, nyilván senki sem tudja a választ), vagy hogy eltért valaki a témától, vagy a válasza nem tetszett vagy nem tűnt hasznosnak (nem, nem pontoztam le érte), de trollok vagy bunkók nem írtak a kérdéseim alá.

Mondjuk nem ezotériába, politika vagy szerelem/szex rovatban kérdezgettem, ahogy néztem, azok ilyen "aknamezők".

2014. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor csak én fogom ki ezeket.

Mondjuk én eleve nagyrészt az ezóban válaszolok, kérdezek, szóval...

2014. máj. 5. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!