Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon rájönnek valaha a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rájönnek valaha a nők, hogy a férfiaknak csak a külső számít?

Figyelt kérdés
Hiába jönnek a belső értékekkel, valójában azok is csak szép külső mellett számítanak nekik.

2019. júl. 17. 23:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel elkéstél. Már rég tudjuk.
2019. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Noren1989 ***** válasza:
73%
Szerinted manapsàg mekkora biznisz a smink?
2019. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%

En mar rajottem.

Es egyuttal a lelki bekemet is megleltem ezzel a felismeressel.

2019. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Jöhetne Mr.Garrison ide: "gyépé riadó"-t kongatni a kis triangulumján, itt most időszerű lenne.


Mi ez a kérdés? Sőt ez nem is kérdés, hanem egy öncélű - és provokatík - kijelentés, tökéletes párja azoknak ahol ez felcserélt nemekkel van feltéve (oda is mehet Mr.Garrison, az ő neme úgyis változik kedve szerint)

2019. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ha mindenki rájött, miért vállalnak velük párkapcsolatot?
2019. júl. 17. 23:37
 6/36 anonim ***** válasza:
55%
Mert ez az élet rendje, különben kihalna az emberiség.
2019. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Már van mesterséges megtermékenyítés.
2019. júl. 17. 23:45
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem butaságot írsz.

Nyilván van olyan férfi, akit a külső érdekel, ahogyan olyan nő is, akit csak az adott férfi pénztárcája.

Viszont ezt kivetíteni mindenkire igazi szűklátókörűségre vall.

Két éve vagyok párkapcsolatban, és a párom már látott csúnyán (arra gondolok, hogy egyszer rosszul lettem, és konkrétan lehánytam a lábát). Természetesen külsőleg is vonzónak találjuk egymást, de a belső nélkül ez mit sem érne. Nem a hasizma vigasztal meg, amikor magam alatt vagyok. Nem a hajával élem meg életem élményeit. Nem az arccsontja mondja, hogy szeret.


20/L

2019. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Olvasd el: Hiába jönnek a belső értékekkel, valójában azok is csak szép külső mellett számítanak nekik.
2019. júl. 17. 23:53
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

#8. Attól, hogy hánysz, attól még nem leszel csúnya. Ennek tetejébe a lába elé szórtad a belső értékeid...vagyis a lábára. :D


Amúgy szexre csak a külső, haverkodni csak a belső, párkapcsolatra meg a külső és a belső. Nem értem, hogy mi ebben a meglepő.

32/f

2019. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!