Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy érzelmes barátzónás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmes barátzónás feminin típusú pasi találhat párt magának valaha?

Figyelt kérdés

Olvastam egy itteni hozzászólást aminél teljesen magamra ismertem.


"Arra esetleg nem gondoltak az itteni zsenik, hogy a nők miért szeretik annyira, vagy legalábbis sokkal inkább állnak le lelkizni egy meleg férfival? Az ilyenekre (természetesen nem az összes, de a hetero férfiakhoz képest sokkal nagyobb arányban) jellemzőbb az a feminin viselkedés, amit a kérdező és a hozzá hasonló nők olyannyira áhítanak. Klisé ide vagy oda, nem véletlenül van minden harmadik gagyi B filmben egy meleg pasi, aki a csajokkal ül a plázában és hallgatja az érzelmi mondókájukat. Az ilyenekkel tök jó beszélni meg elsírni nekik a problémáikat, de kapcsolatban élni velük már valahogy nem akarnak annyian, természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden feminin férfi egész biztosan homo, csupán azt, hogy ez a fajta viselkedés kevésbé jellemzőbb a hetero férfiakra, a nők pedig ezeket a hetero férfiakat képzelik el a tökéletes férfinak, csakhogy ezek ugyan olyanok, mint a plázás meleg pasi, aki meghallhatja a bánatodat, csupán az a különbség, hogy ő vonzónak talál téged, azonban te őt max. annyira tartod vonzónak, mint a legjobb barátodat, akinek elpanaszolhatod minden bajod, nem véletlenül írtam, hogy ezek a férfiak az esetek nagy részében a barátzónában kötnek ki. Az unokatesóm csak egy példa. Egy heteró, aránylag jóképű férfi, aki ha dominánsabb lenne egy kicsit és nem úgy viselkedne, mint egy 12 éves kamasz kislány, akkor valószínűleg nem csak akkor feküdhetne le nőkkel, ha épp azokat otthagyta a pasijuk és momentán jólesne nekik némi testiség. Nem gyanús, hogy az ilyen férfiak valamiért az esetek nagy részében nem jutnak tovább a "legyük csak barátok" résznél? Az embereknek vannak bizonyos köreik, ahová más embereket azok viselkedése alapján helyeznek el maguktól bizonyos távolságra. A legtöbb emberrel semleges kapcsolatot ápolunk, az övék a legkülső kör, aztán jönnek a munkatársak, aztán a kedvenc fodrász és pék, aztán a barátok, aztán a család és végül az, ahová a fentebb említett feminin férfi-képződmények az esetek 99%-ban sose jutnak el, vagyis a legbelső, legintimebb kör. Az utóbbi körbe történő bejutáshoz olyan viselkedést kell tanúsítani, ami túlmutat azon, hogy a barátok körébe kerülj és itt jön be az a vonzalom, amivel a szóban forgó férfiak nem rendelkeznek. Esetünkben egy hetero nő legbelső körébe történő bejutáshoz szükséges hetero férfiak által megugrandó feltételeknek nem felelnek meg, vagyis nulla kiállásuk van és ugyanennyi férfiasságot sugároznak magukból."


Teljesen ilyennek látom magam. Valóban igaza van a hozzászólónak általában én is barátzónában kötök ki.

Változni nem tudok és nem is akarok. Már 30 múltam és még senki komoly. Ja és sajnos helyes sem vagyok.


2016. márc. 28. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor változtatsz vagy egyedül maradsz. Ennyi.
2016. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem jók az esélyeid. A nők által a barátzónába eleve az a selejt kerül akiket emberileg okénak tartanak de férfinak alkalmatlanok számukra.

A másik probléma ha 30 évesen sem volt még semmi komoly akkor nagy valószínűséggel nem rendelkezel a nők számára értéknek vélt tulajdonságokkal.

Esetleg ha vénebb leszel akkor a gyerekes, 40es anyukák már leállnak majd veled addigra nagyjából bárki jó nekik.

De nyugi én is hasonló cipőben járok.

2016. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán találhatsz párt. Sok srác keres ilyet, mint te.
2016. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromság, attól hogy lehet valakivel "lelkizni" nem lesz automatikusan anyámasszonykatonája. Műszaki suliba jártam, szinte kizárólag fiúbarátaim voltak, nagyon sok volt köztük akivel lehetett párkapcsolatról beszélgetni vagy meghallgattak ha ilyen-olyan bajom volt, ma már mindegyik nős; a férjem szintén hasonló típus és mellé elég határozott, domináns jellem. Szerintem a nők pont hogy igénylik azt hogy tudjanak beszélgetni a pasijaikkal, meg az ilyen férfiak azok akik normálisak később a családi életben, nem szarják le a gyerekeiket stb.
2016. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen elettarsam van. Elotte sok evig voltam szingli, mert altalaban a hatarozott alfahimek tapadtak, de oketmind visszautasitottam. Sokaig szenvedtem, h miert nem tud megkornyekezni egy kedves erzekeny pasi.

Azt tudom tanacsolni, h probalkozz kemenyebb noknel. Ok altalaban vonzodnak a feminin pasikhoz. Van Rad kereslet boven. De a kemenyebb nok nem szoktak panaszkodni.

N

2016. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!